Palác Dlouhá

Dlouhá 727/41, Praha MAPA 16,0 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Umístění v obchodní pasáži

Vysoce kvalitní kanceláře v centru Prahy

Energetická náročnost G

Vybavenost

Přístup 24/7
Výtah
Recepce
Security
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra

Pronájem kanceláří v Paláci Dlouhá v Praze 1

Palác Dlouhá je moderní projekt vysoké kvality v srdci pražského Starého Města, který se nachází na rohu ulic Hradební a Dlouhá. Ulice Dlouhá spojuje Staroměstské náměstí a ulici Revoluční. Tato strategická lokalita v centru Prahy poskytuje svým nájemcům snadné dopravní spojení díky nedaleké zastávce tramvají a autobusů Dlouhá třída.

Veškerá občanská vybavenost v okolí

Výhodou je i dostatek restaurací, obchodů, poboček bank a dalších služeb v okolí budovy. Snadné a rychlé vlakové spojení zajišťuje nedaleké Hlavní a Masarykovo nádraží.

Kanceláře v centru Prahy

Rohový barokní palác Dlouhá po kompletní rekonstrukci citlivě propojuje původní stavební styl art deco s moderními standardy. Budova o sedmi podlažích nabízí vedle 12 obchodních jednotek a 67 bytů a ateliérů také jedinečný výhled přes střechy Starého města na Pražský hrad. Komplex zachovává původní spojení obchodní pasáže a soukromé residence.

Přístup 24/7

Projekt nabízí také 24hodinovou recepci s ostrahou, bezpečnostní kamerový systém a možnost parkování. V přízemí budovy je mimo Divadla v Dlouhé situována také Gurmet Pasáž. Dohromady Palác Dlouhá vytváří ideální místo v centru Prahy, které splňuje všechny současné nároky včetně možnosti parkování v podzemních patrech objektu.

Další kanceláře na Praze 1

Podívejte se na další nabídku kanceláří na Praze 1 nebo kontaktujte naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním prostor na míru.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre