Palác Archa - coworking a servisované kanceláře

Na Poříčí 24, Praha MAPA Na dotaz K dispozici ihned

Charakteristika

Známý komerční komplex v centru

Krásná historická výzdoba

Energetická náročnost G

Vybavenost

Káva
Čaj, voda
Osobní úložný prostor
Internet
Zasedací místnost
Tisk a skenování
Poštovní služby

Pronájem kancelářských prostor Praha 1

Palác Archa se nachází na ulici Na Poříčí, jedné z nejfrekventovanějších ulic v centru Prahy. Tato lokalita je snadno dostupná jak městskou hromadnou dopravou, tak i automobilem. Stanice několika tramvajových linek se nachází přímo před budovou, stanice metra Náměstí Republiky (trasa B) s přímým výstupem k Masarykovu nádraží je vzdálena jen 2 minuty chůze od projektu a centrální autobusové nádraží Florenc je situováno v blízkosti budovy. V oblasti jsou dostupné veškeré služby jako např. hotely, banky, restaurace a nákupní centra.

Flexibilní řešení kanceláří

Budova se skládá z vysoce kvalitních kancelářských prostor, obchodních prostor v přízemí budovy, kde se nachází velice známé divadlo Archa a kavárna Starbucks. Budova nabízí flexibilní řešení kanceláří, umožňující využití hlavní recepce pro jednoho nájemce.

Plně vybavené kanceláře

Servisované kanceláře nabízí špičkové služby s veškerým servisem zahrnujícím služby recepce a osobních asistentek, vybavenou kuchyňku s občerstvením, lobby s křesílky, neomezený přístup, energie, úklid, IT služby, vodu, vytápění a klimatizaci v ceně.

Památkově chráněná budova

Památkově chráněná budova na seznamu UNESCO, navržená známým českým architektem Josefem Gočárem. Budova byla navržena ve stylu rondokubismu a je složena ze čtyř budov A, B, C a D. Projekt podstoupil výraznou rekonstrukci v roce 2009, díky které bylo dosaženo vysoké kvality prostor třídy A.

Další kanceláře v Praze 1

Podívejte se na další kanceláře k pronájmu v Praze 1 nebo nám zanechte váš kontakt.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre