Palác Ara

28.října 371/1, Praha MAPA 15,0 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Vynikající dopravní dostupnost

Strategické umístění v centru Prahy

Energetická náročnost D

Vybavenost

Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
5 minut od metra

Pronájem kanceláří v ulici Jungmannova v historickém centru Prahy

Renomovaný projekt s názvem Palác Ara se nachází na rohu Jungmannova náměstí a Perlové ulice, poblíž stanice metra Můstek (trasa A a B) v Praze 1. Tato lokalita leží na křižovatce ulice Národní s Václavským náměstím, na kterém najdeme kvalitní restaurace, fast foody, desítky obchodů a veškerou občanskou vybavenost. Výhodou této prestižní lokality v centru Prahy je vynikající dopravní dostupnost MHD a široká nabídka služeb velkoměsta.

Historický palác Ara

Klidné a prosvětlené prostory na práci se nachází v samém centru Prahy. Někdejší neoklasicistní budova se v 30. letech změnila ve výstavní kousek funkcionalismu, a to za přispění architektů Milana Babušky a Františka Řeháka. Budova je nyní kompletně zrekonstruovaná.

Flexibilní kancelářské prostory u Václavského náměstí

Budova paláce disponuje celkovou rozlohou 4 500 m2 a nabízí devět pater prvotřídních kancelářských prostor, s výbornými světelnými podmínkami. Naleznete zde i dvě podzemní patra a prostory vhodnými pro skladování. Nájemníci kanceláří jistě ocení klidné a prosvětlené pracovní prostředí s flexibilními dispozicemi. V posledních dvou patrech se navíc nachází terasy s ohromujícím výhledem na Hradčany či ulici Na Příkopě.

Coworkingové centrum na prestižní adrese

Prostory coworkingu a servisovaných kanceláří, které zabírají pět pater paláce, svým klientům poskytují nejmodernější technologické vybavení, vysokorychlostní internet, reprezentativní zasedací místnosti, konferenční prostory i komfortní chill out zóny.

Další kanceláře na Praze 1

Nevyhovuje Palác Ara vaším požadavkům? Podívejte se na další nabídku kanceláří na Praze 1 nebo kontaktujte naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním těch ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre