Salvatorská - coworking a servisované kanceláře

Salvátorská 8, Praha MAPA Na dotaz K dispozici ihned

Charakteristika

Nejatraktivnější coworking 2017

Inspirativní pracovní prostředí

Energetická náročnost G

Vybavenost

Káva
Čaj, voda
Osobní úložný prostor
Internet
Úschova kol
Zasedací místnost
Telefonní budky
Tisk a skenování
Poštovní služby

Servisované kanceláře k pronájmu u Staroměstského náměstí v Praze 1

Prostory servisovaných kanceláří a coworkingu Salvatorská jsou situovány v centru Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí. Tato lokalita nabízí výborné spojení MHD i automobilem. Dostupnost zajišťuje stanice metra Staroměstská (trasa A) a Můstek (trasa A a B) a tramvajové zastávky Staroměstská a Dlouhá třída. V okolí budovy je veškerá občanská vybavenost a široká nabídka služeb. V docházkové vzdálenosti je náměstí Republiky, kde se nachází spousta obchodů, kaváren a restaurací.

Špičkové kanceláře a coworking

Kanceláře Salvatorská představují špičkový sdílený prostor pro práci, networking a společenské akce všeho druhu. Vysoce reprezentativní prostory v samotném srdci Prahy nabízí služby na míru pro úspěšné podnikatele a manažery hledající novou inspiraci, zástupce svobodných profesí, firemní či projektové týmy, stejně jako pro podnikatele z regionů, kteří hledají v Praze občasné pracovní útočiště.

Designové vybavené kanceláře

Soukromá kancelář je ideálním prostorem pro tým, který využije i dalších výhod sdílených prostor centra. K dispozici je kancelář o velikosti 28 m2. V rámci členství soukromé kanceláře získá klient neomezený přístup do prostor, designové vybavení kanceláře, slevu na zasedací místnosti, každodenní úklid a další služby.

Možnost individuálního zázemí

Vlastní stůl vám poskytne možnost individuálního zázemí v útulném sdíleném prostoru. Je ideální pro ty, kteří chtějí nerušeně pracovat kdykoliv potřebují a zároveň být v kolektivu ostatních profesionálu. Ke každému stolu navíc náleží vlastní uzamykatelná skříňka pro vaše osobní i pracovní předměty.

Další kanceláře v Praze 1

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Nabízíme i další kanceláře k pronájmu v Praze 1.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre