Salvatorská - coworking a servisované kanceláře

Salvátorská 8, Praha MAPA Na dotaz K dispozici ihned

Charakteristika

Nejatraktivnější coworking 2017

Inspirativní pracovní prostředí

Energetická náročnost G

Vybavenost

Káva
Čaj, voda
Osobní úložný prostor
Internet
Úschova kol
Zasedací místnost
Telefonní budky
Tisk a skenování
Poštovní služby

Servisované kanceláře k pronájmu u Staroměstského náměstí v Praze 1

Hledáte příjemné prostředí pro práci a oceníte inspirativní komunitu lidí? Máte rádi architekturu a kouzlo Staré Prahy? V tom případě jsou prostory Opera pro vás tou pravou volbou!

Byznys hub a coworking Opero přináší reprezentativní prostory v centru Prahy, pár kroků od Staroměstského náměstí. Sídlí v historicky a architektonicky významném Štencově domě a disponuje velkým coworkingovým prostorem, samostatnými i sdílenými kancelářemi, atriem, kavárnou a pěti zasedacími místnostmi. Vyberete si zde tedy přesně to, co aktuálně potřebujete pro svou práci. Opero můžete využívat nejen jako své pracovní zázemí, ale také můžete čerpat výhody členství a propojovat se s komunitou, která čítá přes 250+ profesionálů a profesionálek z nejrůznějších oborů. Pravidelně zde probíhají různé networkingové, ale také společenské a kulturní akce pro členy.

V Operu si můžete vybrat z několika typů členství dle toho, kolikrát týdně chcete prostor pro práci využívat. Předplatit si jej můžete měsíčně, či na roční bázi. Opero ale také nabízí službu DayPass (práce na jeden den v coworkingu) bez závazků a bez nutnosti předchozí rezervace.

Vlastní stůl vám poskytne možnost individuálního zázemí v útulném sdíleném prostoru. Je ideální pro ty, kteří chtějí nerušeně pracovat kdykoliv potřebují a zároveň být v kolektivu ostatních profesionálů. K dispozici jsou také další výhody, jako sleva na pronájem zasedacích místnosti, administrativní podpora a další.

V Operu najdete jedenáct kanceláří vhodných pro tým i jednotlivce, kteří hledají úplné soukromí pro práci i komunikaci a zároveň chtějí mít všechny další výhody členství v klubu na dosah ruky. Do kanceláře máte neomezený přístup a zároveň se nemusíte o nic starat. Opero se může stát i sídlem vaší firmy.

Další kanceláře v Praze 1

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Nabízíme i další kanceláře k pronájmu v Praze 1.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre