Oasis Florenc

Sokolovská 394/17, Praha MAPA 16,2 - 17,5 EUR / m2 / měsíc K dispozici do 4 měsíců

Charakteristika

Skvělá poloha u metra Florenc

Nákupní pasáž a parking

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
5th floor 337 m2 K dispozici do 4 měsíců 16,2 - 17,5 EUR/m²/měsíc

Kanceláře k pronájmu Praha 8

Budova Oasis se nachází v prestižní kancelářské čtvrti hned vedle centra města na okraji Prahy 1 a Karlína. Výhodou této lokality je především skvělá dopravní dostupnost a veškerá občanská vybavenost přímo v místě. Budova se nachází v těsné blízkosti magistrály, která zajišťuje skvělou dostupnost jak v rámci Prahy, tak i do zbytku České republiky. Budova je snadno dostupná – přestupní stanice metra Florenc (trasa B a C) a zastávka tramvaje jsou přímo před budovou. Autobusové nádraží Florenc je v pěší vzdálenosti. V budově je možnost parkování.

Reprezentativní kanceláře v srdci komerčního centra Prahy

Budova nájemcům poskytne to nejlepší zázemí a všechny atributy moderních kancelářských budov. V přízemí se nachází prestižní recepce s ostrahou a neomezeným přístupem. Vchody do objektu jsou možné z ulic Sokolovská a Pobřežní. Prostory jsou vybaveny pěti rychlostními výtahy, zdvojenými podlahami, otevíratelnými okny a klimatizací.

Budova s prestižní adresou a certifikátem

Oasis Florenc byla ohodnocena certifikátem BREEAM – Very Good. Kanceláře kladou důraz na udržitelnost a dopad budovy, což se promítá také na nízkých provozních nákladech a vysokých úsporách.

Veškeré služby v okolí

Vnější části objektu poskytují množství zeleně a parkových úprav, kde mohou nájemci trávit pauzy a odpočinout si v klidném a příjemném prostředí. K dispozici je nájemcům i terasa s výhledem na Vítkov. V přízemí budovy se nachází nákupní pasáž se supermarketem Albert, drogérií DM, květinářstvím, kadeřnictvím, lékárnou, kavárnou, knihkupectvím a dalšími službami.

Další kanceláře v Praze 8

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Pokud Oasis Florenc nenaplnila vaše očekávání, prohlédněte si nabídku kanceláří k pronájmu v Praze 8 nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomůžou najít ideální řešení dle vašich představ.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre