Nová Zbrojovka - ZET.office

Lazaretní , Brno MAPA 0,0 - 13,9 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Nový projekt

Skvělá lokalita

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Kantýna
Fitness
Výtah
Recepce
Security
Otevírací okna
Parkování

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
1st floor 250 m2 K dispozici ihned 13,9 EUR/m²/měsíc

Nová Zbrojovka

Představuje multifunkční projekt, který vznikne v místě rozsáhlého areálu bývalé Zbrojovky. Současně se bude výrazným způsobem podílet na vytvoření zcela nové kvality veřejného prostoru.

Cílem je téměř nevyužitému brownfieldu navrátit život a vytvořit zde moderní plnohodnotnou čtvrť, která poskytne kvalitní možnosti bydlení, pestrou nabídku služeb a nákupních, pracovních i odpočinkových příležitostí.

Celé území naváže na genius loci tohoto místa, zachová klasickou industriální architekturu tohoto místa a vtiskne mu citlivě novou tvář. Architekti si s úctou k historii území dají záležet i na zasazení do kontextu stávající městské zástavby a urbanismu v okolí městské části Brno-Židenice.

Nová Zbrojovka vynikající dopravní i pěší dostupností obohatí širší centrum jihomoravské metropole o moderní kanceláře, plochy pro lehkou výrobu i maloobchod. Významnou částí projektu bude vysoce exkluzívní bydlení, situované k břehu řeky Svitavy a splňující požadavky současného životního stylu evropských velkoměst.


Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre