Nile House

Karolinská 654/2, Praha MAPA 20,0 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Prestižní lokalita

Výborná dostupnost MHD

Energetická náročnost C

Vybavenost

Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Parkování
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
Ground Floor 108 m2 K dispozici ihned 20,0 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří na prestižní adrese na Praze 8, v Karlíně

Administrativní budova Nile House se nachází v oblíbené kancelářské lokalitě Prahy 8 – Karlín. V docházkové vzdálenosti je tramvajová zastávka Karlínské náměstí nebo stanice metra Florenc a Křižíkova, přičemž ve stanici Florenc se kříží linky metra B a C. Na Florenci jsou také autobusové zastávky a mezinárodní autobusový terminál pro dálkové spoje. Výhodou objektu je také skvělá dostupnost automobilem. Lokalita nabízí dobré napojení na pražskou magistrálu a dálnice D11 a D8.

Do kanceláře lze také přiběhnout nebo přijet na kole po cyklostezce vedoucí podél Vltavy.

Nile House je součástí administrativního komplexu River City Prague, který se dále skládá z budov Danube House a Amazon Court a nejnovějších Mississippi House a Missouri Park.

Vysoký standard kanceláří

Budova má celkem 6 nadzemních podlaží a 2 podzemní podlaží, ve kterých se nachází dostatečný počet parkovacích míst. Součástí budovy jsou také servisované kanceláře a coworking. Návštěvníky zaujme prosklené a světlé atrium, plné zeleně s reprezentativní recepcí, prosklené výtahy, schodiště a lávky. V budově je hi-tech klimatizační systém, který poskytuje čerstvý vzduch čtyřikrát častěji než standardní systém.

LEED Platinum certifikace

Nile House jako první budova v ČR získala certifikát LEED Platinum. Tato certifikace klade důraz na úspory nákladů na energie a objekty musí splnitpřísné požadavky na energetickou náročnost.

Veškerá občanská vybavenost

Součástí budovy je restaurace, trafika, krejčovství nebo pošta. V rámci kampusu se tyto služby rozšiřují o květinářství, bankomat, freshbar a masážní studio. Další skvělé kavárny nebo restaurce, supermarkety, fitness či banky jsou v okolí kampusu.

Další kanceláře k pronájmu na Praze 8

Máte zájem o prohlídku? Neváhejte nás kontaktovat. Pokud tato nabídka nesplňuje vaše požadavky, podívejte se na další kanceláře v nabídce v Praze 8.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre