Nile House

Karolinská 654/2, Praha MAPA 15,5 - 16,8 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Architektonicky ceněná budova

Prestižní lokalita

Energetická náročnost C

Vybavenost

Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Parkování
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
Ground Floor 114 m2 K dispozici ihned 16,0 EUR/m²/měsíc

Sedm nadzemních podlaží zahalených do zeleno-šedivého kabátu, vnitřní impozantní atrium v odstínech šedi mísící se s tlumeně bílou podlahou z přírodního kamene a dominantní točité schodiště - to je Nile House.

Druhá budova s oceněními z celostátních architektonických soutěží z komplexu River Garden, která byla dokončena v roce 2005, tedy dva roky po dostavbě Danube House a čtyři roky před dostavbou Amazon Court.

Všechny tři sesterské budovy spojují jednak podzemní silnice a garáže, jednak venkovní travnatá vegetace se zelenými pěšími zónami.

Nile House se vyznačuje kombinací jedinečné architektury s ohledem na maximální úsporu energií. Budova využívá speciálního systému "vytěsňovacího" přetlakového větrání, který do prostor přivádí 100% čistý vzduch a pracuje s nadprůměrnou frekvencí tří až čtyř výměn vzduchu za hodinu, což zajišťuje svěží a příjemné pracovní prostředí.

River City Prague nabízí široké spektrum služeb zahrnující tři restaurace, kavárny, fresh bary, poštu, bankomat, trafiku, květinářství, posilovnu, fyzioterapii, masáže, atd. Umístění budovy Nile House podél Rohanského nábřeží garantuje výbornou automobilovou dostupnost. Od River City vede pěší most spojující budovu s pražskou čtvrtí Karlín, kde se nachází dvě stanice metra (Florenc a Křižíkova - trasy B a C) a tramvajové zastávky v ulici Sokolovská.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre