Národní 41

Národní 973/41, Praha MAPA 16,0 - 16,5 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Prestižní lokalita v centru

Výborné dopravní spojení

Energetická náročnost D

Vybavenost

Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Otevírací okna
5 minut od metra

Pronajměte si kanceláře nejvyššího standardu v ulici Národní 41

Objekt Národní 41 je tvořen dvěma propojenými budovami, z nichž jedna je označovaná jako nová budova a druhá jako historická. Nová budova nabízí na devíti podlažích kancelářské plochy nejvyššího standardu. V roce 2015 prošla budova celkovou rekonstrukcí interiéru i renovací vnitřního atria, aby byl nájemcům poskytnut maximální komfort a prostory uspokojily i tu nejnáročnější klientelu.

Kanceláře uzavřené nebo otevřený prostor

Půdorysné řešení prostoru bylo navrženo tak, aby uspokojilo jak nájemce v uzavřených kancelářích, tak ty, jež preferují otevřený prostor. Vybavení kanceláří zahrnuje koberce, zavěšené podhledy, vestavná svítidla, dostatek telefonních linek, počítačové rozvody, vzduchotechniku s chlazením a topením a otevíratelná okna s venkovními žaluzemi. Samozřejmostí je vstup do budovy a ostraha 24/7 a reprezentativní recepce.

Kanceláře s historickými prvky v soukromí

Budova B nebo také historická budova nabízí reprezentativní kancelářské prostory, ve kterých se zachovaly určité historické prvky, jako jsou zachovalé vikýře, malované stropy, dřevěné podlahy a schodiště s klasicistním zábradlím. Kanceláře v této budově bychom doporučili nájemcům, kteří hledají prvotřídní lokalitu, luxus a soukromí v samostatné budově.

Budova v jedné z prestižních lokalit

Budova se nachází na prestižní adrese v centru Prahy v blízkosti Jungmannova a Václavského náměstí. Tato lokalita se vyznačuje širokou nabídkou služeb, veškerou občanskou vybaveností a skvělým dopravním spojením.

V blízkosti metro Můstek a Národní

V bezprostřední blízkosti se nacházejí dvě stanice metra – Můstek (trasa A, B), Národní (trasa B) a zastávka tramvaje. Nájemci, kteří k dopravě do kanceláří využijí automobil, mohou využít parkovacích míst v podzemních garážích budovy.

Další kanceláře na Národní v Praze

Podívejte se na nabídku dalších kanceláří v centru Prahy.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre