Na Příkopě 18

Na Příkopě 18, Praha MAPA 14,5 - 16,0 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Prestižní lokalita na hlavní třídě

Skvěla dostupnost MHD

Energetická náročnost G

Vybavenost

Výtah
Recepce
Security
Otevírací okna
5 minut od metra

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
3rd floor 1845 m2 K dispozici ihned 16,0 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří Na Příkopě 18 v Praze 1

Tato historická budova je umístěna na rohu ulic Na příkopě a Nekázanka. Kanceláře Na Příkopě 18 jsou situovány v prestižní lokalitě hlavního města s výbornou dostupností autem i veřejnou dopravou – v blízkosti stanice metra Můstek (linka A, B) a Náměstí Republiky (trasa B). Vlaková stanice Masarykovo nádraží a Hlavní nádraží je vzdáleno méně než 5 minut chůze. Frekventované zastávky tramvají jsou umístěny do 2 minut chůze. Snadný přístup z této lokality je i na městský okruh a dálnici D1.

Veškerá občanská vybavenost v okolí budovy

Díky umístění v centru Prahy se v okolí budovy nachází dostatek restaurací, obchodů, poboček bank a dalších služeb i kulturního vyžití. Lokalita, kde sídlí nejen renomovaní právníci či pobočky mezinárodních bank, ale také lokalita významná historicky, neboť se v okolí nachází například Prašná brána, Stavovské divadlo či Staroměstské náměstí.

Kanceláře na jedné z nejdůležitějších nákupních tříd

Tato reprezentativní administrativní budova v centru Prahy pochází z roku 1911 a je situována přímo na pěší zóně jedné z nejdůležitějších nákupních tříd. Budova má rekonstruovanou recepci, která je v provozu 24 hodin 7dní v týdnu. Výhodou je i restaurace umístěná přímo v objektu.

Další kanceláře na Praze 1

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Pokud tato nabídka nenaplnila vaše očekávání, podívejte se na naši nabídku kanceláří k pronájmu v Praze 1 nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomůžou s výběrem těch ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre