Na Pankráci 58 (Cimex House)

Na Pankráci 58, Praha MAPA 10,5 - 11,5 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Výborná lokalita u metra

Možnost jednotlivých kanceláří

Energetická náročnost D

Vybavenost

Přístup 24/7
Kantýna
Výtah
Recepce
Security
Otevírací okna
5 minut od metra

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
2nd floor 280 m2 K dispozici ihned 10,5 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří v budově Na Pankráci 58 v Praze 4

Kancelářská budova Cimex House Na Pankráci 58 se nachází v těsné blízkosti stanice metra Pražského povstání a Vyšehrad (trasa C), v prestižní lokalitě Prahy 4. Výhodou této polohy je vynikající dopravní dostupnost osobním automobilem i pomocí MHD. Nedaleká stanice metra – Pražského povstání – zaručuje rychlé a přímé spojení s Václavským náměstím a s nákupním centrem Arkády Pankrác. Výborné je také snadné napojení na pražský okruh a dálnici D1.

Veškerá občanská vybavenost na dosah ruky

Blízkost centra a okolní občanská vybavenost spolu s nadstandardními službami recepce dělají z budovy Na Pankráci 58 jedinečné místo pro vaši společnost. Pražská čtvrť Pankrác je oblíbeným sídlem významných společností, které vyžadují skvělou dopravní dostupnost a zároveň velké množství kvalitních služeb v okolí. V blízkém okolí jsou čtyřhvězdičkové hotely a Kongresové Centrum Praha. Bohatá občanská vybavenost předurčují lokalitu mezi zvláště oblíbené. Právem jde o jednu z nejdůležitějších byznysových lokalit v širším centru Prahy. Park v podobě památky Vyšehrad je ideálním místem pro váš odpočinek a relaxaci po náročném pracovním dni.

Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu

Administrativní budova s celkovou podlahovou plochou 5 000 m2 nabízí pronájem reprezentativních prostor ve velikosti od 20 m2 do 260 m2.

Další kanceláře v Praze 4

Potřebujete více informací? Rádi vám na e-mail pošleme brožuru o budově. Pokud tato nabídka nesplňuje vaše představy, podívejte se na další administrativní budovy v Praze 4 nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám pomohou s hledáním těch ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre