Missouri park

Karolínská 661/4, Praha MAPA 18,0 - 20,0 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Nejmodernější kancelářské prostory

Zdravé vnitřní prostředí

Energetická náročnost A

Vybavenost

Přístup 24/7
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Parkování
5 minut od metra
Zelená budova

Kanceláře k pronájmu v projektu Missouri Park v Karlíně – Praha 8

Administrativní budova Missouri Park je součástí kancelářského Kampusu River City v pražském Karlíně. Tento komplex sestává kromě této budovy také z budov Mississippi House, Danube House, Nile House a Amazon Court. Všechny budovy jsou v podzemí propojeny tunelem, garážemi a na úrovni ulice pěší zónou se zelení.

Budova se nachází ve strategické lokalitě s výbornou dostupností. Z jedné strany budova nabízí výhled na Pražský hrad nebo ostrov Štvanice, cyklostezku podél Vltavy a zeleň ideální k odpočinku. Druhá strana nabízí hlavní komunikaci Rohanské nábřeží, možnosti MHD a veškerou občanskou vybavenost Karlína.

Skvělá dostupnost

V docházkové vzdálenosti se nachází tramvajové zastávka Karlínské náměstí, stanice metra Florenc nebo Křižíkova. Na Florenci jsou rovněž autobusové zastávky nebo autobusový terminál pro dálkové spoje. Pro cyklisty je v budově k dispozici úschova kol, sprchy a šatny.

Moderní budova ve vysokém standardu

Missouri park nabízí více než 7 tisíc m2 prémiových kanceláří v té nejvyšší kvalitě na 7 podlažích. Typické patro má 950 m2 a lze jej flexibilně rozdělit pro 2 nájemce. V podzemních garážích je 85 parkovacích míst.

U Missouri Parku se dbalo na vysokou kvalitu vnitřního klimatu a zdravé pracovní prostředí. Budova je vybavena inteligentním LED osvětlením s nastavitelnými senzory, stropními indukčními jednotkami, které se starají o vytápění a chlazení, tepelným čerpadlem, které pomáhá snižovat náklady na energie, zefektivňuje provoz budovy a podporuje šetrný přístup k životnímu prostředí. V rámci budovy se také využívá pokročilá recyklace odpadů a monitoruje se CO2. Budova cílí na certifikaci LEED Platinum.

Další kanceláře k pronájmu na Praze 8

Máte zájem o prohlídku? Neváhejte nás kontaktovat. Pokud tato nabídka nesplňuje vaše požadavky, podívejte se na další kanceláře v Praze 8.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre