Mississippi House

Karolinská 661/4, Praha MAPA 16,0 - 19,0 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Zdravé pracovní prostředí

Budova ohleduplná k životnímu prostředí

Energetická náročnost A

Vybavenost

Přístup 24/7
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Parkování
5 minut od metra
Zelená budova

Pronajměte si kancelář v budově Mississippi House, která je součástí kampusu River City Prague v Karlíně

Budova Mississippi House, která byla dokončena v roce 2021, je součástí kancelářského kampusu River City Prague. Celý kampus vyniká blízkostí do centra města, ale současně klidnou zelení vltavských břehů v okolí. Budova nabízí krásné výhledy na Pražský hrad nebo ostrov Štvanice.

Budova se nachází na Rohanském nábřeží a je dobře dostupná jak automobilem, tak MHD nebo na kole. Pro automobily je v podzemí 150 parkovacích míst. V docházkové vzdálenosti je zastávka tramvaje Karlínské náměstí nebo stanice metra Florenc a Křižíkova. Na Florenci jsou také autobusové zastávky pražské MHD a autobusový terminál pro dálkové spoje. Nedaleké tramvaje budovu také propojují s vlakovými nádražími. Do budovy lze dorazit také na kole po cyklostezce vedoucí podél Vltavy. Součástí budovy je úschovna kol, šatny a sprchy.

Funkční budova ohleduplná k přírodě

Budova byla postavena podle nejnovějších standardů, od garáží po střechu je plná moderních technologií a dbá na vysokou kvalitu vnitřního pracovního prostředí. Flexibilní otevřené prostory jsou plné denního světla. Umělé osvětlení je řešeno inteligentním LED osvětlením s nastavitelnými senzory. V objektu se dbá na snížení energetické náročnosti, např. využitím pokročilé recyklace odpadů a monitoringem CO2. Stropní indukční jednotky se starají o vytápění a chlazení. Tepelné čerpadlo pomáhá snižovat náklady na energii, zefektivňuje provoz budovy a podporuje šetrný přístup k životnímu prostředí. Zeleň se zalévá dešťovou vodou.

Veškerá občanská vybavenost

V okolí budovy jsou supermarkety, fast foody, školy, lékaři, hotely, banky i pošta. Karlín je oblíbený také pro množství vyhlášených kaváren a restaurací.

Kanceláře k pronájmu v Praze 8

Mississippi House nesplňuje vaše požadavky? Podívejte se na další kanceláře k pronájmu v této lokalitě.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre