Metronom Business Center

Bucharova 11, Praha MAPA 0,0 / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Nový moderní projekt

Přímo u metra a obchodního centra

Energetická náročnost B

Vybavenost

Kantýna
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra
Zelená budova

Moderní a reprezetativní kanceláře v Metronom Business Centre

Metronom Business Centre je velmi moderní, reprezentativní, rozsáhlý projekt v celkové rozloze 35 000 m2 včetně téměř 32 000 m2 užitné kancelářské plochy.

Projekt se skládá ze tří propojených křídel. Každé křídlo má svou vlastní recepci a umožňuje tím svým nájemcům kombinovat podlaží svisle anebo vodorovně až do velikosti 4 500 m2.

Horní patra nabízejí terasy.

Kanceláře v Nových Butovicích

Metronom je umístěn v srdci dobře zavedené a populární lokality Prahy 5 – Nové Butovice/Stodůlky, kterou si mnoho mezinárodních firem vybralo za své sídlo, aby přitahovaly větší pracovní sílu, měly skvělou dostupnost autem a polohu v těsné blízkosti letiště.

Tato lokalita nabízí širokou škálu služeb a občanskou vybavenost, včetně projektu samotného, ale také například nákupní centrum Galerie Butovice s mnoha obchody, restauracemi, posilovnou, dětskou školkou a další.

Poloha přímo u metra Nové Butovice

Jednou z hlavních výhod tohoto projektu je umístění přímo u stanice metra (a autobusu) Nové Butovice (trasa B), která zaručuje výborné spojení městskou hromadnou dopravou.

V těsné blízkosti je také dálnice D5 stejně jako Pražský silniční okruh. Projekt se nachází v těsné blízkosti letiště Václava Havla.

Další kanceláře v ulici Bucharova

Jestli vás nezaujal komerční objekt Metronom Business Center, podívejte se, jaké další kanceláře nabízíme v ulici Bucharova.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre