Masaryčka - Zaha Hadid Budova A

Havlíčkova 1014, Praha MAPA 0,0 / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Nový projekt na Praze 1

Skvělá lokalita

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Záložní zdroj energie
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
5 minut od metra
Zelená budova

Pronájem kanceláří u Masarykova nádraží v Praze 1

Kancelářský projekt Masaryčka se nachází v samém centru Prahy hned u vlakového Masarykova nádraží. Díky strategickému umístění je možné se do kanceláří snadno dopravit pomocí MHD. Stanice metra Náměstí Republiky (trasa B) a několik tramvajových zastávek je situováno přímo před budovou. Mimo Masarykova nádraží nabízí místo i snadnou dostupnost na Hlavní nádraží a autobusové nádraží Florenc, kde je i přestupní stanice metra (trasa B a C). Veškeré služby jsou nájemcům k dispozici v bezprostředním okolí objektu nebo v přilehlém nákupním centru Palladium.

Moderní business centrum

V okolí Masarykova nádraží vyroste nový Central Business District. Projekt byl navržen podle dílny architektonického ateliéru Zaha Hadid Architects. Cílem je vytvořit unikátní architektonické dílo, které bude jednou z dominant hlavního města Prahy a zároveň bude respektovat stávající podobu a historii území.

Propojení s dalšími částmi Prahy

Výstavba kanceláří je naplánována do několika etap probíhajících v letech 2022–2025 a brzy poskytne až 100 000 m2 nových kancelářských prostor, obchodů, restaurací a kaváren. Velký důraz je kladen zeleni, veřejným plochám a městským parkům. Projekt nově propojí území Prahy 1 s pražskými částmi Karlín a Žižkov díky unikátnímu zastřešení kolejiště Masarykova nádraží.

Další kanceláře v Praze 1

Nesouzní tato nabídka s vašimi představami? Prohlédněte si i další prostory k pronájmu v Praze 1 nebo nám zanechte váš kontakt a my vám pomůžeme s hledáním nemovitosti dle vašich požadavků.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre