Masaryčka - Zaha Hadid Bldg 01

Havlíčkova 1014, Praha MAPA 30,0 - 100,0 EUR / m2 / měsíc Q3 2023

Charakteristika

Nový projekt na Praze 1

Skvělá lokalita

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Záložní zdroj energie
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
Ground Floor 115 m2 Q3 2023 75,0 EUR/m²/měsíc
Ground Floor 137 m2 Q3 2023 60,0 EUR/m²/měsíc
1st floor 180 m2 Q1 2024 32,0 EUR/m²/měsíc
1st floor 26 m2 Q3 2023 100,0 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří u Masarykova nádraží v Praze 1

Kancelářský projekt Masaryčka se nachází v samém centru Prahy hned u vlakového Masarykova nádraží. Díky strategickému umístění je možné se do kanceláří snadno dopravit pomocí MHD. Stanice metra Náměstí Republiky (trasa B) a několik tramvajových zastávek je situováno přímo před budovou. Mimo Masarykova nádraží nabízí místo i snadnou dostupnost na Hlavní nádraží a autobusové nádraží Florenc, kde je i přestupní stanice metra (trasa B a C). Veškeré služby jsou nájemcům k dispozici v bezprostředním okolí objektu nebo v přilehlém nákupním centru Palladium.

Moderní business centrum

V okolí Masarykova nádraží vyroste nový Central Business District. Projekt byl navržen podle dílny architektonického ateliéru Zaha Hadid Architects. Cílem je vytvořit unikátní architektonické dílo, které bude jednou z dominant hlavního města Prahy a zároveň bude respektovat stávající podobu a historii území.

Propojení s dalšími částmi Prahy

Výstavba kanceláří je naplánována do několika etap probíhajících v letech 2022–2025 a brzy poskytne až 100 000 m2 nových kancelářských prostor, obchodů, restaurací a kaváren. Velký důraz je kladen zeleni, veřejným plochám a městským parkům. Projekt nově propojí území Prahy 1 s pražskými částmi Karlín a Žižkov díky unikátnímu zastřešení kolejiště Masarykova nádraží.

Další kanceláře v Praze 1

Nesouzní tato nabídka s vašimi představami? Prohlédněte si i další prostory k pronájmu v Praze 1 nebo nám zanechte váš kontakt a my vám pomůžeme s hledáním nemovitosti dle vašich požadavků.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre