Main Point Pankrác Sublease

Milevská 2095/5, Praha MAPA 20,0 - 22,0 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Efektivní design a dispozice

V žádané lokalitě Prahy 4

Energetická náročnost A

Vybavenost

Přístup 24/7
Stojan na kola
Kantýna
Venkovní žaluzie
Fitness
Výtah
Záložní zdroj energie
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Otevírací okna
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
10th floor 150 m2 K dispozici ihned 20,0 - 22,0 EUR/m²/měsíc

Kanceláře k pronájmu v žádané lokalitě Praha 4 - Pankrác

Projekt je výborně umístěn v žádané komerční lokalitě Prahy 4 – Pankrác. Díky poloze na křižovatkách všech důležitých tahů je místo skvěle dostupné pomocí MHD i automobilem. Stanice metra Pankrác (trasa C) je dostupná do dvou minut pěší chůze a do tří minut jsou dostupné zastávky pražských autobusů. Dálnice D5 a D1 ve směru na Brno a Vídeň je dostupná během několika minut po Jižní spojce. Jednoduše se dostanete na východ i na sever. Pražské Letiště Václava Havla je vzdáleno jen 30 minut jízdy.

Multifunkční prostory v rozvíjející se lokalitě

Budova nabízí kavárnu a zasedací i konferenční místnosti. Samozřejmostí jsou pak skladové prostory, úložiště kol i sprchy. V přízemí jsou umístěny maloobchodní prostory, které nabídnou veškeré pohodlí nejen nájemcům budovy. Projekt je zasazen do dynamicky se rozvíjejícího městského prostoru. V těsné blízkosti se nachází rezidenční čtvrť a čtyřhvězdičkový hotel. V docházkové vzdálenosti je i nákupní centrum Arkády Pankrác, které nájemcům nabízí veškerou občanskou vybavenost a široké spektrum služeb.

Flexibilní prémiové kanceláře

Main Point Pankrác poskytuje přibližně 24 800 m2 prémiových kancelářských a obchodních prostor, které jsou zcela flexibilní v realizaci požadavků nájemce jak na samostatné kanceláře, tak na otevřený prostor (openspace).

Restaurace s kantýnou přímo v budově

Budova disponuje centrální recepcí s ostrahou a neomezeným přístupem, záložním zdrojem energie, výtahy, terasou, otevíratelnými okny s venkovními žaluziemi a klimatizací. Výhodou pro zaměstnance může být i restaurace s kantýnou a fitness přímo v budově.

Další kanceláře v Praze 4

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. V Praze 4 nabízíme i další kanceláře k pronájmu, které si můžete prohlédnout.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre