Main Point Pankrác

Milevská 2095/5, Praha MAPA 21,5 EUR / m2 / měsíc Q1 2024

Charakteristika

Zelená certifikace Leed Platinum

Vysoký standard ve skvělé lokalitě

Energetická náročnost A

Vybavenost

Přístup 24/7
Stojan na kola
Kantýna
Venkovní žaluzie
Fitness
Výtah
Záložní zdroj energie
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
10th floor 415 m2 Q1 2024 21,5 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří v objektu Main Point Pankrác

Reprezentativní komplex Main Point Pankrác se nachází v atraktivní obchodní čtvrti Prahy 4 vedle dalších administrativních budov jako je City Empirie, City Tower, Trimaran. Projekt je výborně umístěn na křižovatkách všech důležitých tahů. Snadno se dostanete na letiště a dále po tom i na dálnice D5 neboD1, které jsou dostupné během několika minut. Po Jižní spojce se jednoduše dostanete na východ i na sever. Zastávka metra je dostupná do dvou minut pěší chůze a do tří minut jsou dostupné zastávky pražských autobusů.

Moderní flexibilní kanceláře

Čtyřicet metrů vysoká budova Main Point Pankrác se skládá z pěti zaoblených budov do tvaru trojúhelníků. Střecha je koncipována jako střešní zahrada, která neobsahuje téměř žádné součásti technického zařízení budovy. Main Point Pankrác nabízí přibližně 24 800 m2 prémiových kancelářských a obchodních prostor, které jsou zcela flexibilní v realizaci požadavků nájemce jak na samostatné kanceláře, tak na otevřený prostor (openspace).

Multifunkční prostory v rozvíjející se lokalitě

Budova nabízí kavárnu a zasedací i konferenční místnosti. Samozřejmostí jsou pak skladové prostory, úložiště kol i sprchy. V přízemí jsou pak umístěny maloobchodní prostory, které nabídnou veškeré pohodlí nejen nájemcům budovy. Projekt je zasazen do dynamicky se rozvíjejícího městského prostoru. V těsné blízkosti projektu se bude nacházet i rezidenční čtvrť a čtyřhvězdičkový hotel a v podstatě za rohem se nachází prémiové nákupní centrum Arkády Pankrác.

Další kanceláře na Praze 4

Pokud tato nabídka nevyhovuje vaším požadavkům, prohlédněte si i další nabídku kanceláří k pronájmu na Praze 4 nebo neváhejte kontaktovat naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním prostor na míru.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre