Lighthouse Waterfront Towers

Jankovcova 1569/2c, Praha MAPA 13,5 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Výšková dominanta u řeky

Zelená certifikace Breeam

Energetická náročnost B

Energetická náročnost C

Vybavenost

Přístup 24/7
Stojan na kola
Kantýna
Výtah
Záložní zdroj energie
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
2nd floor 981 m2 K dispozici ihned 13,5 EUR/m²/měsíc

Lighthouse Waterfront Tower - moderní kanceláře s výhledem

Lighthouse je známá a dobře viditelná budova v pražských Holešovicích v Praze 7, nacházející se u paty Libeňského mostu v ulici Jankovcova.

Komplex se skládá ze dvou budov: sedmnáctipatrové budovy A a třípatrové budovy B. Objekt nabízí vysoký standard, atraktivní design a krásný výhled na Vltavu a pražské panoráma.

Moderní klimatizované kanceláře

U vchodu se rozkládá příjemné lobby s recepcí a šesti vysokorychlostními výtahy. Moderní, světlé klimatizované kanceláře jsou navrženy jako otevřený prostor s možností úprav na míru (příčky apod.). Jsou vybaveny datovými krabicemi, podhledy se zabudovanými světly. K dispozici je optický kabel.

Konferenční centrum, restaurace, jídelna, snack bar a další služby

V objektu se nachází restaurace Lighthouse Coffee, veřejná jídelna, snack bar, prodejna tabáku. Nezanedbatelnou výhodou pro nájemce a jejich partnery je možnost pronájmu plně zařízeného konferenčního centra s kapacitou 14-50 osob.

Nádvoří mezi budovami poskytne příjemné posezení pro hosty restaurace Lighthouse Coffee a jídelny. U budovy se rozkládá park. Odpočinek i sportovní vyžití nabízí pás zeleně podél řeky, který je propojen systémem běžeckých tratí, cyklostezek, a  navíc se přímo u Lighthousu nachází beach-volejbalové hřiště.

Dostatek parkovacích míst a výborná dopravní dostupnost

Parkování je zabezpečeno ve čtyřech podlažích podzemních garáží a také na pozemku za Lighthousem, kde je placená (parkomaty) i neplacená zóna (přináležející k Lighthousu). Sklady jsou k dispozici v suterénu objektu. Dopravní dostupnost je velmi dobrá: tramvajové linky od stanic metra Vltavská a nádraží Holešovice (linka metra C) a Palmovka (linka B), dále četné tramvajové spoje do samého centra města s dojezdovou dobou cca 10 minut.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre