Kovářova

Kovářova 39, Praha MAPA 0,3 - 264,0 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Bezproblémový parking v okolí objektu

Metro B Stodůlky 4 min. pěšky, britská čtvrť, blízkost nájezdu na D5, Zličín Ikea 5 min. autem

Energetická náročnost G

Vybavenost

Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
1st floor 220 m2 K dispozici ihned 10,1 EUR/m²/měsíc

Perfektní prostory pro e-shop ( sklady i kanceláře v jednom objektu) prostory pro farmaceutické firmy, pro firmy zabývající se drogistickým zbožím, kosmetikou, textilem, medii, a podobným zbožím.

Nově rekonstruovaný multifunkční objekt (kanceláře 225 m2, 250 m2, distribuční sklad 700 m2 (2 x 466, 1 x 233) v blízkosti D5 v krásné a klidné lokalitě starých Stodůlek, jen 5 min od stanice metra B - Stodůlky.

Objekt se nachází ve staré zástavbě, ulice Kovářova 39. V objektu sídlila 19 let nadnárodní společnost EMI Music/Warner Music, dále divize Českého rozhlasu a Bontonland.

Kancelářské a skladové prostory je možné pronajmout jako celek, tzn. 2 patra kancelářských prostor a 3 patra distribučního skladu. Nebo je možno prostor rozdělit na dvě varianty:

Možnost oddělení skladů na dvě části je možné, jelikož budova je umístěna ve svahu a tudíž je možné využívat dvě patra skladů samostatně. Patra skladů jsou propojeny nákladním výtahem.

Služby jsou odhadnuty na 1 EUR/m2 a 1 EUR/m2 elektřina. V objektu realizováno nově rychlooběhové vytápění, které má nižší spotřebu.

Bezproblémové parkování před domem či v okolí domu, případně je možné si pronajmout 2-4 parkovací místa pro byty, nebo pro kanceláře v uzavřeném dvoře.

Více informací: www.kovarova39.cz

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre