Kotlářská point

Kotlářská 51a, Brno MAPA 9,1 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Veškerá občanská vybavenost

Výborná dopravní dostupnost

Energetická náročnost G

Vybavenost

Parkování

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
2nd floor 357 m2 K dispozici ihned 9,1 EUR/m²/měsíc

Pronajměte si kanceláře v budově Kotlářská v širším centru Brna

Multifunkční budova Kotlářská je situována v širším centru Brna. Do místa je perfektní dostupnost městskou i automobilovou dopravou. V těsné blízkosti se nachází tramvajová a autobusová zastávka Pionýrská, která zajišťuje snadné spojení do centra města. Přímo u objektu se nachází veřejné i soukromé parkoviště s 35 parkovacími místy.

Veškerá občanská vybavenost a množství služeb

Objekt leží v blízkosti frekventovaných ulic Kotlářská a Štefánikova, kde je nájemcům k dispozici veškerá občanská vybavenost včetně několika restaurací, kaváren a dalších služeb. V sousedství leží také park Lužánky, který je skvělým místem pro odpočinek.

Moderní kanceláře s výjimečným architektonickým řešením

Kancelářská budova dříve sloužila jako sladovna měšťanského pivovaru Moravia. Architektonicky unikátní prostory prošly rozsáhlou rekonstrukcí a dnes na 4 nadzemních a 2 podzemních podlažích nabízí přibližně 7 000 m2 moderních kancelářských ploch. V rámci objektu je nájemcům k dispozici také fitness, wellness a restaurace.

Vysoce kvalitní administrativní prostory

Prostory jsou vhodné pro malé i velké společnosti a splňují vysoké nároky na kvalitu a technické zabezpečení. Dispozice kombinuje uzavřené i otevřené kanceláře. Budova disponuje otevíratelnými okny, ústředním topením, výtahy, venkovní terasou, noční ostrahou a CCTV.

Další kanceláře v Brně

Nezaujala vás tato nabídka? Prohlédněte si i další kancelářské prostory k pronájmu, které nabízíme v Brně nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním prostor na míru.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre