Kateřinská Business Center - Sublease

Kateřinská 40, Praha MAPA 13,5 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Luxusní kanceláře v nejvyšším patře

Výborná dopravní dostupnost

Energetická náročnost A

Vybavenost

Výtah
Záložní zdroj energie
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
5 minut od metra

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
5th floor 783 m2 K dispozici ihned 13,5 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří v Kateřinské Business Centru

Kateřinská 40 je moderní kancelářská budova se skvělým umístěním na Praze 2, která byla dlouhodobě pronajímána světově známé poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers. Budova byla postavena podle návrhu architekta Jana Kasla ve standardu A třídy, což garantuje nájemníkům velmi vysokou úroveň služeb při udržení rozumné cenové hladiny.

Podnájem na 5. patře v přední části budovy

Samostatný vchod, recepce. Prostor o velikosti 783,01m² (685,5m² čistá kancelářská plocha) je v současnosti koncipován pro 48 stálých pracovních míst a 8 míst v provozu flexibilního pracoviště (45 pracovních míst v konceptu open plan + 1 místo v části recepce + 2 místa ve dvou uzavřených kanceláří + 8 míst v tzv. režimu „hot desking“, 3 větší zasedací místnosti a 2 menší skládky. K prostoru si lze pronajmout až 10 parkovacích míst. Prostor má vlastní serverovnu a rozvedenou kabeláž. Vybaveno nábytkem včetně recepce,kuchyňky a spotřebiči.

Skvělá dostupnost a dostatek parkovacích míst

Hlavními výhodami této budovy jsou především její skvělá dostupnost, dostatek podzemních parkovacích míst za rozumné ceny a především bohatá občanská vybavenost v okolí.

Není nad krásný výhled z teras Kateřinské

Kateřinská 40 má velmi příjemnou atmosféru, kterou jen podtrhuje dobrá viditelnost z budovy a dostatek denního světla. Nejvyšší dvě patra mají také exkluzivní přístup na terasy, které nabízejí krásné výhledy na pražské centrum.

Blízko I. P. Pavlova a blízké napojení na D1

Kateřinská 40 je situována přesně na náměstí I. P. Pavlova, pod kterým je stanice metra I. P. Pavlova (Trasa C) a zastavují na něm tramvaje číslo 4, 6, 10, 11, 16 a 22. Pro řidiče je jistě příjemné, že kousek od budovy je napojení na dálnici D1 a na Wilsonovu třídu. Velkou výhodou této lokace je také dostupnost veškeré občasné vybavenosti. Na náměstí I. P. Pavlova a v blízkých ulicích je spousta velmi kvalitních restaurací, množství kaváren a obchodů, což zaručuje zaměstnancům kanceláří skvělou možnost relaxace během pracovní přestávky.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre