IBC - International Business Center

Pobřežní 3, Praha MAPA 16,5 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Vyhledávaná lokalita- metro Florenc

Výborná dopravní dostupnost

Energetická náročnost D

Vybavenost

Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Parkování
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
3rd floor 1059 m2 K dispozici ihned 16,5 EUR/m²/měsíc
5th floor 673 m2 K dispozici do 2 měsíců 16,5 EUR/m²/měsíc
2nd floor 79 m2 K dispozici do 2 měsíců 16,5 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří v IBC – International Business Center v Praze

International Business Center se nachází v žádané kancelářské lokalitě Karlína na pomezí Prahy 1 a Prahy 8, jen pár minut od centra města v blízkosti autobusového nádraží a stanice metra Florenc (trasy B a C) s výbornou možností nájezdu na severojižní magistrálu, která dále poskytuje skvělé napojení na důležité silniční tahy a dálnice D1 a D8 ve směru na Německo. Nedaleko budov je situováno i vlakové Masarykovo nádraží. Mezinárodní Letiště Václava Havla je vzdáleno přibližně 30 minut jízdy autem. Atraktivitu polohy objektu zvyšuje i cyklostezka a zázemí pro cyklisty.

Flexibilní kancelářské prostory

International Business Center sdružuje tři budovy, ve kterých se nachází celkem 24 000 m2 flexibilních kancelářských prostor dle individuálních potřeb nájemců a nabízí služby na mezinárodní úrovni v příjemném pracovním prostředí. Okolí budov tvoří poklidné atrium plné zeleně.

Moderní kanceláře v atraktivní čtvrti Karlína

Moderní kanceláře jsou situovány v 9 nadzemních podlažích. V jednotlivých patrech jsou prostory k pronájmu ve velikosti od 50 m2 do 1500 m2. Budovy jsou klimatizované a disponují reprezentativní recepcí s neomezeným přístupem a ostrahou. V podzemních garážích a v areálu kolem budov je dostatek parkovacích míst.

Dostatek služeb v budově a okolí

Nájemci si mohou v budově i v jejím okolí užívat širokého spektra služeb a občanské vybavenosti. Součástí International Business Centra je kantýna, podatelna, mateřská škola, fitness a kongresový sál. V blízkosti se nachází známý hotel Hilton, nákupní centrum plné obchodů, wellness a fitness centrum.

Další kanceláře v Praze 8

Chcete další zajímavé informace o International Business Centru? Neváhejte nás kontaktovat. Pokud tato nabídka nenaplnila vaše představy, prohlédněte si další kanceláře k pronájmu v Praze 8.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre