Na Příkopě 14 - coworking a servisované kanceláře

Panska 2, Praha MAPA Na dotaz K dispozici ihned

Charakteristika

Moderní kanceláře v centru Prahy

Parkování v budově

Energetická náročnost G

Vybavenost

Káva
Čaj, voda
Osobní úložný prostor
Internet
Úschova kol
Zasedací místnost
Telefonní budky
Tisk a skenování
Poštovní služby

Kanceláře k pronájmu v centru Prahy

Toto servisované centrum má strategickou polohu v historickém centru Prahy. Kanceláře Na Příkopě 14 se nachází v pěší zóně na rohu známé pražské nákupní třídy a ulice Panská. Výborné spojení MDH do místa je díky stanici metra Můstek (trasa A, B) a Náměstí Republiky (trasa B). V docházkové vzdálenosti do 2 minut jsou zastávky tramvají. V blízkosti budovy se nachází i vlaková nádraží (Masarykovo n. a Hlavní n.). Velmi snadná je také dostupnost automobilem. Nájemci mají možnost využít množství parkovacích míst v podzemním parkovišti objektu. V místě je veškerá občanská vybavenost a široké spektrum služeb.

Kancelářské prostory nejvyšší kvality

Coworking a servisované kanceláře jsou ideálním prostorem pro práci, odpočinek, vzdělávání a zábavu. Najdete zde nejen kanceláře, prostory pro akce a konferenční místnosti, ale také herní koutek pro vás a vaše kolegy.

Komunita profesionálů v IT oboru

Důležitým prvkem je zdejší komunita profesionálů převážně z IT oboru. Cílem je, aby se členové centra vzájemně obohacovali. Pořádáním zajímavých akcí a vzdělávacích programů zde posouvají podnikání a lidi na vyšší úroveň.

Další kanceláře v Praze 1

Nevyhovují tyto kancelářské prostory vaším představám? Podívejte se na další nabídku komerčních nemovitostí, které v ulici Na Příkopě nabízíme k pronájmu nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomohou s hledáním těch ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre