Havlíčkova Plaza

Havlíčkova 1029/3, Praha MAPA 0,0 / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Výborná poloha v centru

Parkování a veškerá vybavenost

Energetická náročnost B

Vybavenost

Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra

Havlíčkova Plaza je moderní kancelářská a maloobchodní budova, která vznikla kompletní rekonstrukcí historického domu, která probíhala v letech 2009 – 2010.

Původní budova byla postavena v roce 1838, a i po rekonstrukci si Havlíčkova Plaza zachovala historický vzhled a kouzlo. V Havlíčkově Plaze, jak název budovy napovídá, žil spisovatel, novinář a básník Karel Havlíček Borovský, a setkávala se tu elita tehdejšího kulturního života.

Budova je rozdělena na velmi vkusně a citlivě zrekonstruovanou původní část budovy a na moderní část, která byla přistavena a přirozeně navazuje na původní část. V rekonstruované části je mnoho historických prvků, jako jsou dřevěné historické dveře i okna. Nová část je navržena jako typické kancelářské a obchodní prostory. Celkem je v budově 2 297 m2 prvotřídních kanceláří A třídy, které jsou klimatizovány a vybaveny moderními technologiemi. Hlavním pozitivem je lokace objektu v centru Prahy nedaleko Náměstí Republiky s veškerou občanskou vybaveností a dobrou dostupností autem, tramvají i vlakem. Ve vedlejší ulici je několik hotelů nejvyšší třídy a spousta velmi kvalitních restaurací a kaváren. Nájemníci Havlíčkovy Plazy mají možnost si pronajmout jedno z deseti míst v podzemním parkovišti, nebo si pronajmout parkovací místo v okolních obchodních domech.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre