Futurama Showroom

Sokolovská 136 A, Praha MAPA 0,0 / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Výborná viditelnost

Skvělá dopravní dostupnost

Energetická náročnost G

Vybavenost

Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Security
Otevírací okna
5 minut od metra

Pronájem showroomu v Karlíně, Praha 8

Showroom se nachází v ulici Sokolovská v populární lokalitě Prahy 8 a je součástí Futurama Business Parku, kde denně prochází lidé pracující v přilehlých kancelářích. Toto místo je výborně dostupné pomocí MHD. Showroom je situován přímo na zastávce metra Invalidovna (trasa B) a v těsné blízkosti zastávky (Invalidovna) několika tramvajových linek. Rychlý a snadný přístup autem umožňuje severojižní magistrála, která poskytne přístup na dálnice D1 a D8 ve směru na Německo.

Moderní showroom s kancelářemi

Showroom s vlastním vstupem pro zákazníky přímo z ulice situovaný v přízemí administrativního komplexu Futuramy Business Parku. Prostor je členěn na dvě oddělené části – samotný showroom a kanceláře s potřebným zázemím.

Výborné zázemí a parkovací stání

Kanceláře jsou rozděleny na 5 místností. Zázemí tvoří kuchyňka, serverovna, úklidová místnost a šatna se sprchou. Společné toalety se nacházejí na chodbě. K dispozici 4 podzemní parkovací stání.

Další kanceláře v Praze 8

Nezaujal vás Futurama Showroom? Podívejte se na naší další nabídku na Praze 8 nebo nám zanechte váš kontakt a my pro vás najdeme kanceláře dle vašich představ.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre