Futurama Business Park Building E

Sokolovská 136e, Praha MAPA 14,5 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Moderní kancelářský komplex

Obchody, restaurace, jídelna

Energetická náročnost A

Vybavenost

Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Security
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra
Zelená budova

Pronájem kanceláří ve Futurama Business Parku Building E v Praze

Projekt Futurama je situován v oblasti Prahy 8 – Karlín zvané Invalidovna. Výbornou dostupnost do kancelářského komplexu zajišťují nedaleké tramvajové zastávky, ale i stanice metra Invalidovna (trasa B) v těsném sousedství budov. Futurama je velmi dobře dosažitelná automobilem ze Severojižní magistrály, která umožňuje snadný přístup na dálnice D1 a D8. Cesta automobilem na mezinárodní Letiště Václava Havla trvá přibližně půl hodiny. K dispozici je nájemcům i zázemí pro cyklisty.

Flexibilní prostory v nejvyšším standardu

Celková plocha projektu nabízí přes 41 300 m2 flexibilních a moderních kancelářských ploch splňujících nejvyšší standardy. Prostor může být využit jako open space systém, individuální kancelářské jednotky nebo kombinace obou možností dohromady – dle požadavků budoucích nájemců.

Zajištěné stravovací zázemí a parkování

Projekt nabídne cca 490 parkovacích stání v podzemních garážích a kantýnu v samostatném objektu, která bude zajišťovat stravovací zázemí po celý den.

Veškerá občanská vybavenost na dosah

Velkým benefitem této lokality je veškerá občanská vybavenost jako pošty, obchody, restaurace, fitness, hotely a další služby v blízkosti projektu.

Další kanceláře v Praze 8

Prohlédněte si i další kanceláře k pronájmu v Praze 8 nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním prostor dle vašich požadavků.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre