Forum Karlín - Sublease

Pernerova 673/49, Praha MAPA 14,0 - 15,0 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Industriální architektura v Karlíně

Top lokalita - veškerá vybavenost

Energetická náročnost C

Vybavenost

Kantýna
Výtah
Recepce
Security
Otevírací okna

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
Ground Floor 1000 m2 K dispozici ihned 14,0 - 15,0 EUR/m²/měsíc

Forum Karlín, kanceláře budoucnosti

Forum Karlín nabízí jedinečný pohled na to, jak budou kancelářské budovy vypadat v budoucnosti. Částečně zrenovovaný a částečně nově postavené Forum Karlín se nachází v pražské čtvrti Karlín na Praze 8, kde byly od roku 1908 vyráběny moderní parní kotle pro celé Rakousko-Uhersko.

Economia a další budovy

Forum Karlín bude sestávat z několika budov. Jednou z nich bude zrekonstruovaný vydavatelský dům Economia o výměře 4 000 m2, dále futuristická galerie koncipovaná jako multifunkční centrum o rozloze 2 000 m2 a kancelářská budova o velikosti 9 500 m2.

6 pater na 9 500 m2

Kancelářská budova "karlínské forum" byla navržena světově známým španělských architektem Ricardem Bofillem a poskytne přibližně 9 500 m2 prostor rozdělených do šesti pater. Některá podlaží mají vlastní terasy, které jsou řešené jako zóny pro odpočinek.

Forum Karlín je situován do srdce oblíbené čtvrti Karlín, která je pověstná svou kosmopolitní atmosférou a širokou nabídkou služeb, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti nebo mohou být na požádání doručeny.

Metrem či autem bez problému

Stanice metra Křižíkova (trasa B) se nachází hned za rohem a dobrá automobilová dostupnost je garantována jednak umístěním projektu do centra města a dále podzemními garážemi s mnoha parkovacími místy pro návštěvníky.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre