Flora Office Center - coworking a servisované kanceláře

Vinohradská 2828/151, Praha MAPA Na dotaz K dispozici ihned

Charakteristika

Moderní kanceláře na Vinohradech

Hned u metra Flora

Energetická náročnost G

Vybavenost

Káva
Čaj, voda
Osobní úložný prostor
Internet
Úschova kol
Zasedací místnost
Telefonní budky
Tisk a skenování
Poštovní služby

Pronájem servisovaných kanceláří a coworkingu v Praze 3

Servisované kanceláře Flora jsou situovány v oblíbené komerční lokalitě na pražských Vinohradech, ve stejnojmenném obchodním centru v Praze 3 na křižovatce ulic Jičínská a Vinohradská. Tato lokalita nabízí perfektní dopravní dostupnost a občanskou vybavenost. Přístup do stanice metra Flora (trasa A) je umožněn přímo z budovy. Tramvajová zastávka se nachází přímo před budovou. Autem se lze snadno plynule napojit na hlavní silniční tahy. K dispozici je pohodlné parkování se 750 parkovacími místy v podzemních garážích. V okolí a v rámci obchodního centra je k dispozici dostatek kaváren a restaurací.

Plně vybavené servisované kanceláře Flora

Špičková kancelářská budova v rámci multifunkčního centra Atrium Flora spojuje kancelářské prostory s nákupní pasáží. Centrum poskytuje plně vybavené klimatizované kanceláře, sdílené zasedací prostory, eventové prostory, relax zóny, komunitní akce a přednášky, vysokorychlostní připojení k internetu, poštovní služby, vybavené kuchyňky, služby baristy a profesionální recepci. Na střeše budovy se nachází rozlehlá terasa s krásným výhledem na Prahu. Prostory lze flexibilně přizpůsobit podle potřeb nájemce.

Další kanceláře v Praze 3

Hledáte jiné řešení? Podívejte se na naší další nabídku na Praze 3 nebo nám zanechte váš kontakt a my pro vás najdeme kanceláře dle vašich představ.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre