FLEKSI - servisované a coworkingové kanceláře

Želetavská 1525/1, Praha MAPA Na dotaz Na vyžádání

Charakteristika

Moderní servisované kanceláře a coworking

Plně vybavené kanceláře a zasedací místnosti

Energetická náročnost G

Pronajměte si servisované kanceláře FLEKSI v Praze 4

Plně vybavené servisované kanceláře k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu se nachází uprostřed města v byznysovém centru Brumlovka v Praze 4. Centrum Brumlovka je známé jako sídlo mnoha společností a mezinárodních firem. Adresa kanceláří je skvěle dostupná pomocí MHD a díky bezplatné kyvadlové dopravě. K dispozici je i parkoviště pro nájemce i veřejnost, vybavené dobíjecí stanicí pro automobily. V okolí je veškerá občanská vybavenost. V docházkové vzdálenosti jsou kavárny, restaurace, bankovní instituce, lékárna, poště, supermarket a další služby. V okolí jsou i místa pro sport a relaxaci.

 

Vybavené kancelářské prostory se všemi službami

FLEKSI kanceláře nabízí optimální řešení kancelářských prostor z hlediska času, velikosti a dalších potřebných služeb. Kanceláře jsou vybaveny zasedacími místnostmi a nabízí i konferenční a eventové prostory. Vnitřní prostředí disponuje moderními technologiemi, včetně zařízení na ionizaci a nadstandardní výměnu vzduchu. Výhodou pro nájemce je i možnost být součástí Balance Clubu Brumlovka.

 

Špičkové vybavení prostor

Prostory disponují plně vybavenými kuchyňkami, kabelovým a Wi-Fi připojením k internetu, střešní terasou, tiskárnami s IT podporou, skříňkami a kamerovými systémy. 

 

Širší nabídka kancelářských prostor k pronájmu

Neodpovídá tato nabídka vaší představě? Prohlédněte si i další kancelářské prostory k pronájmu v Praze 4 nebo nám neváhejte zanechat kontakt a my vám pomůžeme najít to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre