Enterprise Office Center - Sublease

Pikrtova 1a, Praha MAPA 14,3 - 14,6 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Výborná viditelnost budovy

Velice žádaná lokalita Prahy 4

Energetická náročnost A

Vybavenost

Přístup 24/7
Stojan na kola
Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Otevírací okna
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
na 800 m2 K dispozici ihned 14,3 EUR/m²/měsíc

Pronájem reprezentativních kanceláří na Pankráci

Kancelářský komplex Enterprise Office Center je situován na prestižní obchodní adrese v Praze 4. Budova je snadno dostupná MHD i automobilem. V těsné blízkosti se nachází stanice metra Pankrác (trasa C) a několik tramvajových a autobusových zastávek (Pankrác, Kotorská). Stanice plánované trasy metra D bude přímo před budovou. Výhodou je i strategické umístění budovy u magistrály, na začátku dálnice D1 ve směru na Brno a Vídeň. Mezinárodní letiště Václava Havla je vzdáleno 30 minut jízdy od objektu. K dispozici je dostatek parkovacích míst.

Moderní kancelářské prostory třídy A

Enterprise Office Center je pokračováním úspěšného developmentu obchodní čtvrti na Praze 4 – Pankrác společností Erste Group Immorent. Budova je situovaná mezi kancelářskými budovami GEMINI a magistrálou, od které je oddělena protihlukovou stěnou. Projekt nabízí na 12 nadzemních podlažích 29 069 m2 kancelářské plochy třídy A a 2 622 m2 ploch určených pro služby nájemníkům, jako je například recepce, kantýna, kavárna nebo obchody.

Budova s certifikací BREEAM EXCELLENT

Budova Enterprise je odpovědí na poptávku po kvalitních a efektivních kancelářích, které zároveň kladou důraz na úsporu energií, příjemné pracovní prostředí a berou ohled na okolní životní prostředí. Celkové úspory nákladů na energie dosahují až 25 %. Enteprise nabízí perfektní pracovní prostředí a díky nejmodernějším technologiím zaručí kvalitní vnitřní klima a zvýší tím produktivitu vašich zaměstnanců. Samozřejmostí je centrální recepce, připojení na internet, klimatizace, neomezený přístup, ostraha a další nadstandardní služby.

Nejvyhledávanější kancelářská adresa

Lokalita Prahy 4 – Pankrác je nejvyhledávanější kancelářskou adresou v rámci celé Prahy. Velkou výhodou je kombinace perfektní dostupnosti a kompletní občanské vybavenosti. Mnoho tuzemských a mezinárodních korporací si proto vybralo Prahu 4 – Pankrác za své sídlo.

Další kanceláře v Praze 4

Nezaujala vás budova Enterprise Office Center? Podívejte se na další nabídku pronájmů v Praze 4.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre