Ehlenův dům

28. října 767/12, Praha MAPA 16,5 - 18,5 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Výborná dostupnost do centra města

Multifunkční historický dům

Energetická náročnost C

Vybavenost

Přístup 24/7
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
5 minut od metra

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
5th floor 92 m2 K dispozici ihned 16,5 - 18,5 EUR/m²/měsíc
4th floor 166 m2 K dispozici ihned 16,5 - 18,5 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří v historické budově v Praze 1

Moderní kancelářské prostory k pronájmu se nachází v centru Prahy 1 na Starém Městě v ulici 28. října. Výhodou této strategické polohy je jednu minutu vzdálená přestupní stanice metra A a B – Můstek. Ulice 28. října spojuje křižovatku ulic Jungmannova, Národní a Perlová s Václavským náměstím.

Atraktivní lokalita tak nabízí veškerou občanskou vybavenost s řadou restaurací a služeb v bezprostředním okolí. Ulice je velmi dobře dostupná městskou hromadnou dopravou, a to nejen linkami metra, ale také zastávkami tramvaje, které jsou v docházkové vzdálenosti.

Moderně vybavený multifunkční atriový dům v centru Prahy

Nově rekonstruovaný multifunkční atriový dům v samém centru Prahy (se vstupem z ulice 28. října a z Jungmannova náměstí) nabízí moderní, nadstandardně vybavené prostory, které umožňují velkou prostorovou variabilitu. Dům disponuje dvěma podzemními patry a centrální recepcí v přízemí budovy. První podzemní patro, přízemí a druhé patro slouží jako obchodní jednotky. Ve třetím, čtvrtém a pátém patře se nacházejí kancelářské prostory a v pátém a šestém pak bytové jednotky.

Kanceláře jsou velmi dobře vybaveny: parkety, dlažba – dvojitá podlaha, čidla EPS s evakuačním rozhlasem, vybavené kuchyňky, otevíratelná okna, 24hodinový přístup, recepce, ostraha, kamerový systém, vytápění radiátory a chlazení fancoily.

Historická budova po kompletní rekonstrukci

Ehlenův dům se nachází v památkově chráněné zóně. Dům prošel řadou rekonstrukcí, ale původní dispozice pilířů a klenebních stropů byla zachovaná a stejně tak proběhla restaurace dalších historických prvků.

Další kanceláře na Praze 1

Podívejte se na další nabídku kanceláří na Praze 1 nebo kontaktujte naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním těch ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre