East Building

Antala Staška 510/38, Praha MAPA 0,0 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Spojení na dálnici, Pražský okruh

Moderní technologie

Energetická náročnost B

Vybavenost

Stojan na kola
Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
3rd floor 368 m2 K dispozici ihned 0,0 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří v East Building v Praze 4

Administrativní komplex East Building je situován v Praze 4 asi 5 minut chůze od stanice metra Budějovická (trasa C) a nedaleko městského dálničního okruhu. Metrem do centra města je to cca 10 minut (4 zastávky). V blízkosti komplexu se nachází i autobusová zastávka Ryšánka (linky 121, 134, 193 a 904). Tato moderní budova v pražské Krči těží z výborného přístupu vozidlem ze všech stran. Na dálnici D1 vedoucí do Brna, Bratislavy a Vídně, nebo na Jižní spojku či magistrálu je to od budovy pár minut jízdy. Parkování pro osobní automobily je možné na přilehlém parkovišti či v suterénu budovy.

Výjimečný projekt splňující nejvyšší mezinárodní standardy

Moderní kancelářská budova East Building byla navržena v ateliéru významného českého architekta Martina Kotíka. Projekt po technické i designové stránce splňuje nejvyšší mezinárodní standardy a svým nájemcům nabízí maximální flexibilitu a účelnost.

Kancelářské prostory s moderní technologií

Díky využití moderních technologií poskytuje East Building svým klientům veškerý možný komfort a umožňuje jim plnit všechny pracovní úkoly rychleji. Infrastruktura budovy a zázemí služeb dovoluje instalaci LAN a IT rozvodů v kancelářských prostorách s vynaložením minimálního úsilí, omezení a nákladů.

Flexibilní administrativní prostory

Budova má celkem sedm nadzemních pater a tři podzemní podlaží. Druhé a třetí podzemní podlaží slouží pro parkování. V podzemních podlažích jsou dále místnosti sloužící pro technický provoz objektu. V prvním nadzemním podlaží se nachází stravovací zázemí a kancelářské prostory pro provoz budovy. Zbylá patra tvoří pronajímatelné administrativní prostory. Celková výška objektu je 24,5 metrů. Uprostřed budovy se nachází nezastřešené atrium. Celý komplex je navržen jako železobetonový montovaný skelet, jehož střecha je plochá, železobetonová.

Další kanceláře na Praze 4

Pokud tato nabídka nevyhovuje vaším požadavkům, prohlédněte si i další nabídku kanceláří k pronájmu na Praze 4 nebo neváhejte kontaktovat naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním prostor na míru.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre