Drn - coworking a servisované kanceláře

Národní 138/10, Praha MAPA Na dotaz K dispozici ihned

Charakteristika

Reprezentativní kanceláře v centru

Nádherné výhledy na Prahu

Energetická náročnost B

Vybavenost

Káva
Čaj, voda
Osobní úložný prostor
Internet
Úschova kol
Zasedací místnost
Telefonní budky
Tisk a skenování
Poštovní služby

Servisované kanceláře a coworking v Praze 1

Budova DRN leží na prestižní ulici přímo v centru Prahy. Do místa je skvělá dopravní dostupnost pomocí MHD. V těsné blízkosti jsou tramvajové zastávky Národní divadlo a Národní třída. Skvělé spojení s dalšími částmi města zajišťuje stanice metra Národní třída (trasa B). Lokalita je snadno dostupná automobilem a nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Prostory pro firmy všech typů a velikostí

Budova DRN nabízí 6 podlaží úžasných kancelářských prostor pro firmy všech typů a velikostí. DRN se může pochlubit širokou škálou soukromých kanceláří a zasedacích místností. Zahrnuje také společné prostory, jako jsou salonky, prostory pro společenské akce a střešní terasu s posezením a nádherným výhledem na centrum Prahy.

Kanceláře s plným servisem

Drn nabízí vybavené kanceláře s plným servisem – recepce, úklid, občerstvení, I.T. podpora, asistentské služby, třídění a distribuce pošty a mnoho dalších benefitů. Ve společných prostorech probíhá mnoho zajímavých přednášek, akcí či pravidelné pondělní snídaně.

Profesionální služby

Benefitem jsou profesionální služby místního personálu, vynikající káva od zkušeného baristy, mnoho zajímavých firem, útulné a inspirativní koutky pro práci.

Další kanceláře v Praze 1

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Pokud tato nabídka nesplňuje vaše požadavky, prohlédněte si další kanceláře k pronájmu v Praze 1 nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám s hledáním prostor pomohou.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre