Dock In Two

Smrčkova 2485/4, Praha MAPA 15,0 - 15,5 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Novostavba v zeleni u řeky

Výborná dostupnost - metro, tramvaje

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Stojan na kola
Kantýna
Venkovní žaluzie
Fitness
Výtah
Záložní zdroj energie
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování
Zelená budova

Pronájem atraktivních kanceláří v projektu Dock In Two v Praze, na Palmovce

Kanceláře jsou umístěny podél břehů dvou slepých ramen Vltavy na pomezí Karlína a Libně na Praze 8. Tato lokalita u řeky a v blízkosti historického centra Prahy je ideální kombinací podmínek pro aktivní odpočinek během pracovního dne. Výhodou místa je také vynikající dopravní dostupnost zajištěná stanicí metra Palmovka (trasa B) a několika tramvajovými zastávkami v těsné blízkosti objektu.

Výborná dopravní dostupnost

Skvělá je také dostupnost autem díky snadnému napojení na hlavní silniční tahy (dálnice D8 a D11) a blízkosti tunelu Blanka. Do centra Prahy ale i ven z něj se tak dostanete za několik minut. K dispozici je dostatek parkovacích míst.

Moderní výstavba

Dock In Two je součástí moderní výstavby v oblasti bývalých libeňských doků. Celá oblast je postupně revitalizována nejen rozvojem administrativních budov, ale i výstavbou rezidenčních objektů. Přímo vedle projektu se nachází oblíbená Vltavská cyklostezka, která vás dovede podél řeky až do Tróji a dále za město.

Flexibilní kanceláře

Kanceláře jsou vybaveny moderními technologiemi a nabízí flexibilní možnost dělení prostor. Malé i velké společnosti si mohou přizpůsobit pracovní plochy dle svých představ a využívat je formou open space prostor nebo jako jednotlivé uzavřené kanceláře.

Špičkové vybavení

Prostory disponují otevíratelnými okny se systémem na ovládání venkovních žaluzií, klimatizací, přípojnými body pro datové a telefonní kabely a diesel generátorem zaručujícím bezpečný chod technologií v budově.

Další kanceláře v Praze 8

Nezaujala vás budova Dock In Two? Podívejte se na další nabídku pronájmů v Praze 8.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre