Dock In Three

Voctářova , Praha MAPA 16,9 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Novostavba v zeleni u řeky

Výborná dostupnost - metro, tramvaje

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Stojan na kola
Kantýna
Venkovní žaluzie
Fitness
Výtah
Záložní zdroj energie
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
Ground Floor 560 m2 Rezervováno 16,9 EUR/m²/měsíc
5th floor 573 m2 K dispozici ihned 16,9 EUR/m²/měsíc

Pronajměte si kanceláře na Palmovce, Praha 8

Dock In Three najdete v Libni, na severovýchodním okraji historického centra Prahy. Lokalita bývalého přístavu, mezi Karlínem a Libní, má řadu výhod, díky kterým je toto místo zcela unikátní. Snadná je zejména dopravní dostupnost do centra Prahy díky možnosti využití několika tramvajových linek a metra. Stanice metra Palmovka (trasa B) se nachází 4 minuty chůze od budovy, tramvaje (zastávka Libeňský most) staví 2 minuty od budovy.

Snadná dopravní dostupnost

Výborná je také dopravní dostupnost na hlavní silniční tahy (dálnice D8 a D11) a blízkost tunelu Blanka. Díky napojením na silniční okruhy je cesta do centra z Docků velice snadná a rychlá. Díky nedaleké cyklostezce se můžete projet podél řeky na kole či kolečkových bruslích.

Široké spektrum služeb v místě

Prestižní projekt žije 24 hodin denně, 365 dní v roce a nabízí svým nájemcům velké množství kvalitních obchodů, kaváren, hotelů, restaurací, parků a přístavu. K dispozici je veškerá občanská vybavenost.

Flexibilní a moderní kancelářské prostory

Budova Dock In Three nabízí moderní administrativní plochy na celkem 6 patrech. Patra mají terasy s výhledem na Marinu a možnost flexibilního přizpůsobení prostoru. Malé i velké společnosti tak mohou prostory využívat formou open space nebo jako uzavřené jednotky. V kancelářích najdete moderní techniku.

Další kanceláře v Praze 8

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Pokud tato nabídka nesplňuje vaše očekávání, podívejte se na nabídku kanceláří k pronájmu v Praze 8 nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním těch ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre