CUBE Office Center

Evropská 178, Praha MAPA 11,5 - 13,5 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Viditelná budova u metra

Výborná dostupnost na letiště

Energetická náročnost D

Vybavenost

Kantýna
Fitness
Výtah
Záložní zdroj energie
Recepce
Security
Otevírací okna
Parkování

Pronájem kanceláří v CUBE Office Centru v Praze 6

Známá administrativní budova CUBE Office Center se nachází na Evropské ulici v oblíbené a klidné lokalitě Prahy 6 v blízkosti přírodní rezervace Divoká Šárka. Poloha objektu je dopravně výhodná, jelikož se nachází na jedné z hlavních pražských tepen – v ulici Evropská, která spojuje mezinárodní Letiště Václava Havla s centrem města Prahy. Stanice metra Veleslavín (trasa A) je vzdálena 1 stanici jízdy tramvají do budovy Cube. V blízkosti budovy se nachází jak tramvajové, tak autobusové zastávky. Dobré je také napojení na rychlostní silnici E7, dálnici D5 ve směru na Plzeň a Norimberk a Městský okruh. V budově i mimo ni je k dispozici dostatečný počet parkovacích míst.

Kompletně rekonstruované flexibilní kancelářské prostory

Budova CUBE byla v roce 2010 kompletně zrekonstruována. Objekt nabízí sedm pater užitné plochy o velikosti více než 20 000 m2. Nemovitost má k dispozici přibližně 400 parkovacích míst, jež jsou k dispozici buď v podzemní garáži či na venkovní ploše.

Široké spektrum služeb v okolí budovy

V blízkosti budovy se nachází pobočka fitness BBC, veřejná jídelna a další služby. Při vstupu do budovy se nachází prostorné atrium s reprezentativní recepcí a výtahy. Kancelářské prostory jsou flexibilně dělitelné dle požadavku nájemců. Prostory lze využívat formou open space nebo jako jednotlivé uzavřené kanceláře. Z většiny je krásný výhled do okolí, taktéž na koupaliště Džbán a přírodní rezervaci Divoká Šárka.

24hodinová ostraha a kamerový systém

V budově je zajištěna vysoká úroveň služeb a technického zázemí. Je zabezpečen 24hodinový přístup do budovy, funguje zde 24hodinová ostraha a kamerový systém.

Nadstandardní vybavení prostor

Budova disponuje otevíratelnými okny, security systémem, restaurací, trafikou a posilovnou. V prostorech jsou podhledy se zabudovaným osvětlením, vnitřní svislé žaluzie, klimatizace, datové rozvody ve zdech nebo okolo oken, možnost připojení k optickým kabelům a k záložnímu zdroji.

Další kanceláře v Praze 6

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. V Praze 6 nabízíme i další kanceláře k pronájmu, které si můžete prohlédnout.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre