Coral Office Park - Sublease

Bucharova 1281/2, Praha MAPA 13,0 - 13,5 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Nedaleko D5 a letiště

Etablovaný kancelářský hub

Energetická náročnost B

Vybavenost

Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
5 minut od metra

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
7th floor 621 m2 K dispozici ihned 13,0 - 13,5 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří v Nových Butovicích v Praze 5

Kancelářský komplex Coral Office Park je situován v oblíbené kancelářské lokalitě Prahy 5. Díky umístění projektu přímo u stanice metra Nové Butovice (trasa B) a pár minut jízdy od dálnice D5, ve směru na Plzeň a Norimberk, Letiště Václava Havla (10 minut) a Pražského okruhu, jsou kanceláře dobře dostupné. K dispozici je dostatek parkovacích míst pro zaměstnance areálu i jejich návštěvy.

Restaurace, kantýna a lékárna přímo v budově

Pro zaměstnance je k dispozici nepřeberné množství různých služeb, jako jsou restaurace, obchody či posilovny, které se nachází přímo v areálu, v okolních budovách a v nedalekém obchodním centru Galerie Butovice. V podzemních garážích je pro nájemce dobíjecí stanice pro elektromobily a myčka aut. Samozřejmostí je i zázemí pro cyklisty.

Špičkové kanceláře

Administrativní areál složený ze čtyř budov nabízejících 31 500 m2 kancelářských prostor třídy A. Budovy disponují centrální recepcí, otevíratelnými okny, ostrahou, vysokorychlostními výtahy, klimatizací a flexibilními kancelářskými prostory k pronájmu. Pro každého nájemce je k dispozici kuchyňka. Budova se pyšní certifikací Well Health-Safety Rating.

Pronájem jiných kancelářských prostor v Praze 5

Nezaujaly vás tyto kancelářské prostory? Prohlédněte si i další prostory k pronájmu v Praze 5 nebo nám zanechte váš kontakt a my vám pomůžeme s hledáním nemovitosti dle vašich požadavků.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre