Clubco - coworking a servisované kanceláře

Vlněna 3, Brno MAPA Na dotaz K dispozici ihned

Charakteristika

Moderní servisované kanceláře

Designový interiér

Energetická náročnost G

Coworking a servisované kanceláře k pronájmu v Brně

Ať už jste freelancer nebo zavedená společnost, v coworkingovém prostoru Clubco najdete skvělé zázemí pro své podnikání. Plocha 4 tisíc m2 nabízí k pronájmu jak coworkingové prostory, tak uzavřené kanceláře. Dále jsou členům k dispozici zasedací místnosti nebo eventový prostor. Nájemci na tomto prostoru oceňují klubovou atmosféru, atraktivní, designové prvky a špičkovou IT strukturu. V Clubcu se potkávájí freelanceři, startupy, malé i střední společnosti a vzájemně se inspirují.

Kancelářské prostory na skvělé adrese

Clubco je situován v samém srdci Brna v business parku Vlněna. Díky tomu jsou prostory snadno dostupné jak MHD, tak automobilem. K dopravě lze také využít bikesharing. Součástí coworkingu je kavárna, ale v okolí se nachází celá řada kaváren, restaurací a bister. Oddechnout si mohou zaměstnanci také na venkovních posezeních, které jsou obklopeny zelení.

Bezkonkurenční zázemí

V Clubcu se mohou firmy plně soustředit na své podnikání: kanceláře jsou plně vybavené, s 24/7 přístupem, mohou se spolehnout na rychlý a stabilní internet, high-tech vybavení zasedacích místností, samoobslužné kuchyňky a bar s vynikající kávou, zajištěn je také úklid a veškeré opravy.

Coworking k pronájmu

v rámci sdílených kanceláří jsou k dispozici hot desky nebo fixed desky podle toho, kde se klientům Clubca nejlépe pracuje. Součástí pronájmu je internet, všechny energie, denní úklid prostor, management na místě, zázemí kuchyněk. Dále nájemci ocení sdílené vnitřní prostory a venkovní prostor terasy, tisk a scanování, služby recepční a řadu dalších služeb.

Preferuji uzavřené kanceláře

Sdílené pracovní prostředí nemusí být pro každého. Clubco nabízí také samostatné volné kanceláře, které jsou ideální jak pro nově vznikající firmy, tak pro zajeté týmy. K těmto prostorám patří přístup na terasu, zasedací místnosti nebo sdílené kuchyňky na každém patře.

Další nabídka kanceláří v Brně

Clubco nevyhovuje vašim požadavkům? Podívejte se na další nabídku kanceláří k pronájmu v Brně.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre