City West - coworking a servisované kanceláře

Siemensova 2717/4, Praha MAPA Na dotaz K dispozici ihned

Charakteristika

Přímo u metra B

Atraktivní design

Energetická náročnost G

Vybavenost

Káva
Čaj, voda
Osobní úložný prostor
Internet
Úschova kol
Zasedací místnost
Telefonní budky
Tisk a skenování
Poštovní služby

Pronájem servisovaných kanceláří v Praze 5

Business centrum West Flexi Offices je situováno v pražských Stodůlkách v Západním městě, přímo u stanice metra Stodůlky (trasa B). Díky metru se lze snadno a rychle dostat do centra Prahy za 15 minut. Do místa je skvělá dopravní dostupnost. Výhodou je napojení na Pražský okruh, který zaručuje i dosažitelnost z dálnice D5. V podzemních garážích je dostatek parkovacích míst pro zaměstnance i návštěvníky komplexu.

Příjemné pracovní prostředí s nabídkou služeb

Areál nabízí množství restaurací, kaváren a dalších služeb pro zaměstnance. Nechybí tu ani venkovní posilovna a dostatek zeleně a vodních prvků, které vytváří příjemné pracovní prostředí a jsou ideálním místem pro odpočinek při práci. V blízkém okolí se nachází dvě nákupní centra – Metropole Zličín a Homepark Zličín.

Vybavené kanceláře

Coworkingové prostory a servisované kanceláře City West byly nově otevřeny v listopadu 2021. K dispozici jsou soukromé či denní kanceláře různých velikostí (od 9 m2 do 74 m2), vybavené zasedací místnosti a focus rooms pro kratší zasedání či telefonní hovory.

Špičkový servis

Servisované kanceláře nabízí široké spektrum služeb pro bezproblémový chod vašeho podnikání. Mezi vybavení a služby spadá denní recepce, lounge a relax zóny, zařízené kuchyňky, multifunkční tiskárny, služby asistentky, vysokorychlostní Wi-Fi připojení, či IT podpora a právní poradenství.

Více kancelářských prostor v Praze 5

Nevyhovují tyto kancelářské prostory vaším představám? Podívejte se na další nabídku komerčních nemovitostí, které v Praze 5 nabízíme k pronájmu nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomohou s hledáním těch ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre