City Element – coworking a servisované kanceláře

Na Strži 2102/61a, Praha MAPA Na dotaz K dispozici ihned

Charakteristika

Zdravé a bezpečné prostředí

Optika a ultrarychlá Wi-Fi síť

Energetická náročnost G

Vybavenost

Flexibilní kanceláře k pronájmu v lokalitě Praha - Pankrác

Kancelářské prostory v budově City Element se nachází na rohu ulic Na Strži a Milevská v pražské části Pankrác. Lokalita má vynikající dopravní dostupnost. Do centra Prahy se pomocí MHD lze dostat za 8 minut. V těsné blízkosti budovy je stanice metra Pankrác (trasa C) a několik tramvajových i autobusových zastávek. V budoucnu místem povede i plánovaná trasa metra D. Objekt je skvěle přístupný také autem díky přímému napojení na dálnici D1 ve směru na Brno a Vídeň. Na dosah ruky je i nájezd na Jižní spojku a pražská magistrála. K dispozici je dostatek parkovacích míst.

Pronájem coworkingu a servisovaných kanceláří

Coworkingové prostory a servisované kanceláře nájemcům nabízí špičkový servis v reprezentativní budově. K dispozici jsou plně vybavené soukromé kanceláře, flexibilní či dedikované pracovní místo v inspirujícím prostředí coworkingu a zasedací a eventové prostory různých velikostí. Budova nabízí i možnost umístění sídla společnosti. Všechny prostory jsou klimatizované a plně vybavené nábytkem. V objektu funguje centrální recepce.

Žádaná business lokalita

Pankrácká pláň v Praze je žádanou lokalitou pro byznys. Je perfektně dostupná a v blízkosti se nachází OC Arkády Pankrác, pětihvězdičkové hotely a Central Park Pankrác. V místě je tak zajištěna veškerá občanská vybavenost.

Známá budova

City Element je jednou z nejvýraznějších budov Prahy. Nejvyšší patra poskytují krásné výhledy na pražské panorama. Budova imponuje nadčasovým designem a moderními technologiemi. Pyšní se také certifikátem LEED Platinum.

Další kanceláře v Praze 4

Nezaujaly vás prostory v budově City Element? Podívejte se na další nabídku pronájmů v Praze 4.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre