City Palais

28. října 377/13, Praha MAPA 18,0 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Luxusní kanceláře v centru

Metro Můstek, linka A a B

Energetická náročnost D

Vybavenost

Výtah
Recepce
Restaurace
Security
5 minut od metra

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
3rd floor 175 m2 K dispozici ihned 18,0 EUR/m²/měsíc
3rd floor 584 m2 K dispozici ihned 18,0 EUR/m²/měsíc
4th floor 248 m2 K dispozici ihned 18,0 EUR/m²/měsíc
5th floor 682 m2 K dispozici ihned 18,0 EUR/m²/měsíc

City Palais City Palais (dříve Pražská úvěrní banka) je impozantní budova postavená na počátku 20. století v raně secesním stylu významným architektem a stavitelem Matějem Blechou. Nachází se na území Pražské památkové rezervace zapsané v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, v samém centru města, na křižovatce nejvýznamnějších pražských ulic 28. října jako přímého pokračování ulice Na Příkopě a Václavského náměstí s vynikající dopravní dostupností přímo u výstupu ze stanice metra Můstek.

Jedná se o stavbu se šesti nadzemními a dvěma podzemními podlažími o celkové ploše 6 033 m2, která prošla komplexní rekonstrukcí, v níž se podařilo úspěšně skloubit historické ambiente s moderní architekturou. City Palais disponuje jedinečnými obchodními prostory, které jsou již kompletně pronajaty prestižní obchodní značce.

V květnu 2014 byly dokončeny unikátní kancelářské prostory o celkové výměře 2 221 m2 vysokého standardu s původními secesními detaily, splňující nejvyšší požadavky na reprezentativní firemní zázemí s moderním technickým vybavením i flexibilní možností uspořádání dle představ budoucího nájemce. V 6. nadzemním podlaží jsou k pronájmu dva luxusní apartmány s velkorysou terasou a jedinečným výhledem.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre