City Green Court

Hvězdova 1734/2c, Praha MAPA 17,0 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Moderní objekt v lokalitě Pankráce

Zelená certifikace Leed Platinum

Energetická náročnost B

Vybavenost

Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Security
Parkování
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
8th floor 275 m2 K dispozici ihned 17,0 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří v budově City Green Court v Praze 4

Administrativní budova City Green Court je situována v žádané komerční lokalitě Prahy 4 na pražské Pankráci. V těsné blízkosti se nachází zastávky městské hromadné dopravy, nákupní centrum Arkády s veškerou občanskou vybaveností a širokou nabídkou služeb, či Centrální park vhodný pro relaxaci a odpočinek. Budova je výborně dostupná nejen metrem, ale i automobilem, protože je situována u stanice metra Pankrác (trasa C) a u dálnice D1. V budově jsou k dispozici parkovací místa.

Špičkové kancelářské prostory na pražské Pankráci

Osmipatrová budova byla dokončena v roce 2012 a nabízí celkem 16 300 m2 moderních kancelářských prostor, které byly díky inovacím a nejnaovějším technologiím průkopníkem ekologicky udržitelného stavitelství a developmentu v České republice. Tento projekt obdržel certifikát LEED Platinum pro kancelářské budovy. Prostory jsou nově vybavené podle nejvyšších standardů včetně odpočinkových zón a vzdušných galerií. Ve středu osmiposchoďové budovy se nachází vzdušné atrium se vzrostlým stromem Olivou. Kanceláře jsou vystavěné v duchu udržitelného rozvoje s respektem k pohodlí uživatelů. Mezi hlavní nájemce patří PricewaterhouseCoopers a GlaxoSmithKline.

Další kanceláře v Praze 4

V případě zájmu nás kontaktuje. Pokud nabídka nenaplnila vaše očekávání, neváhejte se obrátit na naše experty, nebo si prohlédněte další nabídku kancelářských prostor k pronájmu v Praze 4.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre