City Empiria - coworking a servisované kanceláře

Na Strži 1702/65, Praha MAPA Na dotaz K dispozici ihned

Charakteristika

Vybavené kanceláře na Pankráci

Přímo u metra

Energetická náročnost B

Vybavenost

Káva
Čaj, voda
Osobní úložný prostor
Internet
Zasedací místnost
Telefonní budky
Tisk a skenování
Poštovní služby

Pronájem moderních kanceláří na Pankráci

Budova City Empiria má dobrou viditelnost a strategické umístění v centru Prahy 4 v ulici Na Strži. Výbornou dopravní dostupnost zajišťuje stanice metra Pankrác (trasa C) a několik tramvajových a autobusových zastávek (Pankrác, Zelená liška). Tato lokalita je v bezprostřední blízkosti pražské magistrály s přímým napojením na dálnici D1 ve směru na Brno a Vídeň. K dispozici je dostatek parkovacích míst.

Veškerá občanská vybavenost a množství služeb v místě

Místo má také vynikající infrastrukturu se snadným parkováním, s množstvím gastronomických, hotelových a jiných služeb, které se v poslední době čím dál rychleji rozvíjejí díky mohutné developerské výstavbě rezidenčních a komerčních budov. Veškerou občanskou vybavenost, včetně bohaté nabídky služeb a parkovacích míst, nabízí blízké nákupní centrum OC Arkády Pankrác.

Servisované kanceláře a coworking s flexibilní dobou nájmu

City Empiria je se svými 104 metry dominantou pražské čtvrti Pankrác a nabízí dechberoucí výhledy na pražské panorama. Rekonstruovaná moderní budova s prémiovými kancelářemi poskytuje možnost pronájmu servisovaných kanceláří a coworkingových prostor s flexibilními nájemními podmínkami.

Plně vybavené kanceláře

Plně vybavené kanceláře jsou k dispozici ve velikosti od 5 m2 do 4 000 m2 a nabízí možnost registrace sídla společnosti na prestižní adrese Pankráce. Budova je vybavena zasedacími místnostmi, recepcí, vybavenými kuchyňkami, business lounge a servisními službami. Přístup do budovy 24/7.

Další kanceláře v Praze 4

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a domluvte si s námi prohlídku! Pokud hledáte jiné řešení, prohlédněte si další prostory k pronájmu v Praze 4.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre