Churchill - coworking a servisované kanceláře

Italská 2581/67, Praha MAPA Na dotaz K dispozici ihned

Charakteristika

Moderní kanceláře v centru

Pro klienty s vysokými nároky

Energetická náročnost A

Vybavenost

Káva
Čaj, voda
Osobní úložný prostor
Internet
Úschova kol
Zasedací místnost
Telefonní budky
Tisk a skenování
Poštovní služby

Coworking a servisované kanceláře k pronájmu na pomezí Prahy 1 a Prahy 2

Projekt Churchill je situován na pomezí Prahy 1 a Prahy 2, v blízkosti Hlavního nádraží. Budova těží z její výborné viditelnosti a snadné dopravní dostupnosti pomocí MHD, vlakem i automobilem. V okolí budovy je několik tramvajových (Náměstí Winstona Churchilla) a autobusových zastávek a stanice metra. Lokalita nabízí snadné napojení na hlavní silniční tahy a k dispozici je dostatečný počet parkovacích míst. V budově je úschovna kol a zázemí pro cyklisty.

Veškeré služby v okolí

Budova v sousedství Vysoké školy ekonomické nabízí klidné pracovní prostředí, veškerou občanskou vybavenost a široké spektrum služeb včetně množství kaváren, restaurací, bankovních poboček a dalších obchodů.

Plně vybavené servisované kanceláře

Zařízené servisované kanceláře a coworkingové prostory si lze pronajmout na flexibilní dobu. Kancelářské prostory se rozkládají v 5 patrech budovy a svým nájemcům nabízí kompletní služby centra, které jsou přístupné i z mobilní aplikace. Nejvyšší patra budovy mají jedinečný výhled na Staré Město a Pražský hrad.

Špičkové služby

Samozřejmostí je vysokorychlostní internet, moderní AV technika a IT support spolu s recepční servisem, příjmem poštovních zásilek, parkování pro návštěvy, tiskové služby, služby baristy a občerstvení.

Další kanceláře v Praze 2

Nezaujaly vás servisované kanceláře a coworkingové prostory v budově Churchill? Podívejte se na naší další nabídku na Praze 2 nebo nám zanechte váš kontakt a my pro vás najdeme kanceláře dle vašich představ.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre