Blox - coworking a servisované kanceláře

Evropská 11, Praha MAPA Na dotaz K dispozici ihned

Charakteristika

Nová moderní budova u metra

Výjimečný interiér

Energetická náročnost B

Vybavenost

Atraktivní kancelářské prostory k pronájmu v Dejvicích u metra

Součástí moderní osmipatrové budovy Blox v pražských Dejvicích jsou také jedinečné servisované kanceláře s coworkingem. Budova se nachází v blízkosti Vítězného náměstí, přímo u metra a dalších možností MHD – autobusu a tramvaje. Lokalita vyniká svou blízkostí k mezinárodnímu letišti (12 minut autem) a množstvím obchodů, služeb nebo restaurací a kaváren.

Stylové pracovní zázemí pro jednotlivce i firmy

Ústředním motivem kancelářských prostor je tzv. „japandi styl“, který kombinuje japonskou a skandinávskou estetiku a vyznačuje se čistotou, funkčností a uklidňujícím dojmem prostoru. Nájemcům jsou k dispozici například privátní kanceláře, které jsou plně vybavené a soukromé; coworking zóna, ve které se potkávají profesionálové z různých odvětví; zasedací a eventové prostory nebo tzv. virtuální kancelář, díky které zde mohou mít reprezentativní sídlo. Produktivní pracovní místo zde najdou jak jednotlivci, tak firmy. V prostorách nechybí řada relaxačních zón, privátní terasy nebo podcastové studio.

Skvělá lokalita

BREEAM certifikovaná budova Blox je zasazena ve skvělé lokalitě plné služeb a zeleně v jejím okolí. V sousedství budovy se nachází škola, školka i kampus vysokých škol. Ke komfortu nájemců přispívají výtečné restaurace, pekárna, drogerie či obchod s potravinami, který je přímo v budově. Nájemcům je k dispozici také Laundrybox.

Další kanceláře k pronájmu na Praze 6

Toto coworking centrum se servisovanými kancelářemi vás nezaujalo? Podívejte se na další nabídky kanceláří k pronájmu v okolí Prahy 6.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre