Blox

Evropská 11, Praha MAPA 18,5 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Nová moderní budova u metra

Příjemná centrální lokalita

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
3rd floor 1707 m2 K dispozici ihned 18,5 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří v budově Blox v Praze 6

Budova je situována v populární lokalitě Downtown Dejvice v blízkosti Vítězného náměstí. Blox se nachází přímo na stanici metra Dejvická (trasa A) a je tak výborně dostupná pomocí MHD a nabízí rychlé a snadné spojení s centrem Prahy. U budovy se také nachází četné autobusové a tramvajové zastávky. Automobilem je rovněž snadná dostupnost do místa díky poloze na hlavní dopravní tepně Prahy 6 – ulici Evropská a napojení na dálnici D5 ve směru na Plzeň a Německo a na Městský okruh. Mezinárodní Letiště Václava Havla je situováno pouze 12 minut jízdy autem od budovy. Prestižní lokalita Prahy 6 – Dejvice nabízí plnou občanskou vybavenost. V bezprostřední blízkosti je široké spektrum služeb a obchodů.

Vysoce kvalitní a efektivní kancelářské prostory

Při přípravě projektu byl kladen maximální důraz na kvalitu a efektivitu kancelářských prostor, včetně minimalizace nákladů na provoz objektu. Součástí projektu je park o rozloze 5 000 m2, dostatečný počet parkovacích míst.

Možnost využití coworkingu a servisovaných kanceláří

Moderní kanceláře lze pronajímat jako místnosti pro 2 až 30 osob nebo jako coworkingové prostory. V prostorách coworkingových kanceláří nechybí zasedací místnosti, podcastové studio a řada atraktivních relax zón i privátní terasy. Klientský servis zahrnuje denní úklid, služby recepce, připojení k internetu a energie. U vchodu je reprezentativní recepce s neomezeným přístupem.

Kanceláře splňující mezinárodní standard

Architektem budovy je renomovaný pražský ateliér DaM architekti, který budovu navrhl tak, aby splňovala veškeré požadavky a mezinárodní standardy budoucích nájemců.

Další kanceláře v Praze 6

Prohlédněte si i další kanceláře k pronájmu v Praze 6 nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním prostor dle vašich požadavků.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre