Brno Business Park - Building E

Londýnské náměstí 1-6, Brno MAPA 0,0 / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Vynikající dostupnost

Pre-certifikován stupněm LEED Gold

Energetická náročnost C

Vybavenost

Přístup 24/7
Kantýna
Výtah
Záložní zdroj energie
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování
Zelená budova

Pronájem kancelářských, obchodních a skladových prostor v městské části Brno-střed

Budova E je nejnovější budovou v Brno Business Parku a svým nájemcům nabízí flexibilní kanceláře, které jsou vhodné jak pro otevřené, tak uzavřené kanceláře. Jako jediný objekt v Brně je budova pre-certifikovaná stupněm LEED Gold. To znamená, že budova splňuje velmi přísná kritéria a dosahuje nejvyšších kancelářských standardů.

Moderní kanceláře nejvyšší kvality

Distribuce vzduchu přes chladící trámy, větrání garáží zajištěno rekuperovaným vzduchem z kanceláří, otevíratelná okna, 2-trubkový fan coil systém klimatizace, recepce nejvyššího standardu, vytápění radiátory, jednotný systém řízení budovy, zdvojené podlahy, 24/7 bezpečnostní služba, kamerový systém, optická vlákna.

V blízkosti historického centra a frekventovaných zastávek MHD

Brno Business Park je situován mezi ulicemi Heršpická, Vídeňská a Jihlavská, jen 3 km od historického centra Brna. Výhodou parku je blízkost frekventovaných zastávek MHD a hlavního městského okruhu. Nájemci parku se snadno dostanou jak do centra města, tak do jeho okolí a dalších významných měst, do Prahy, Vídně nebo Bratislavy. Mezinárodní letiště v Brně leží od parku 5 minut jízdy autem. Navzdory umístění v blízkosti důležitých komunikací je park obklopen příjemnou zelení.

Dostatečné množství parkovacích míst

Celý park disponuje dostatečných počtem parkovacích stání a nachází se zde také nabíjecí stanice pro elektro-automobily. Pro nájemce a návštěvníky je k dispozici jak parkování pod budovami, tak na veřejném parkovišti. V okolí budovy je dostatečná vybavenost – restaurace, posilovna, mateřská školka. Své zázemí tu mají také cyklisté, pro které jsou připraveny kolárny a sprchy.

Další kanceláře v Brně

Tato nabídka nesplňuje vaše požadavky? Podívejte se na další nabídky kancelářský prostor v Brně.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre