Brumlovka Delta - Sublease

Za Brumlovkou 1559/5, Praha MAPA 17,2 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Moderní budova na Brumlovce

Napojení na D1 i centrum

Energetická náročnost A

Vybavenost

Přístup 24/7
Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Záložní zdroj energie
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Otevírací okna
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
3rd floor 531 m2 K dispozici ihned 17,2 EUR/m²/měsíc

Kanceláře k pronájmu v Praze 4 na Brumlovce

Budovu Delta najdete v oblíbené kancelářské lokalitě Brumlovka (dříve známé jako BB centrum), v ulici Vyskočilova. Výborné dopravní spojení je zajištěno autobusovou zastávkou Vyskočilova, která se nachází v těsné blízkosti budovy. Pro nájemce Brumlovky zdarma funguje kyvadlová doprava například ke stanici metra Budějovická (trasa C). Autobusy jsou označeny logem Brumlovky. Z místa je také velmi snadné napojení na dálnici D1 (Exit Michle). Výhodou je široké spektrum služeb pro komfort zaměstnanců. V bezprostředním dosahu se zároveň nachází služby pro obchodní účely, které tak zaměstnancům zajišťují vysoký komfort. K dispozici je 794 parkovacích stání v pěti podzemních podlažích.

Moderní administrativní budova

Administrativní budova s názvem Delta je situována v jihovýchodní části Brumlovky, v lokalitě ohraničené ulicemi Vyskočilova a Václava Sedláčka. Komplex se skládá z dvou administrativních budov ve tvaru písmene H. Oba objekty (Delta I a Delta II) mají svou vlastní recepci a nabízejí celkem 41 400 m2 pronajímatelných ploch.

Zelená budova s certifikátem BREEAM

Delta na osmi nadzemních podlažích nabízí až 35 000 m2 kancelářských ploch a 3 000 m2 obchodních prostor v přízemí. Komplex tvoří dvě budovy, které mohou být na každém patře spojeny lávkou. Pronajmout si tak lze až 4 530 m2 na jednom patře. Budova se pyšní prestižním mezinárodním certifikátem pro zelené budovy BREEAM.

Další kanceláře v Praze 4

Chcete další zajímavé informace o Brumlovka – Delta? Neváhejte nás kontaktovat. Pokud tato nabídka nenaplnila vaše představy, prohlédněte si další kanceláře k pronájmu v Praze 4.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre