Brumlovka - Beta

Vyskočilova 1481/4, Praha MAPA 17,0 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Výborná dostupnost - BB Centrum

Populární business centrum

Energetická náročnost D

Vybavenost

Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Záložní zdroj energie
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Otevírací okna

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
5th floor 743 m2 K dispozici ihned 17,0 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří BB Centrum Beta v Praze 4

Budova Beta je situována ve známé lokalitě Brumlovka. Výborná dopravní dosažitelnost budovy BETA automobilem je dána jejím umístěním v bezprostřední blízkosti dálnice D1. V podzemí budovy je možnost parkování. Přímo před budovou se navíc nachází zastávky MHD a dvou linkových spojů, které propojují budovu BETA se stanicí metra Budějovická a Kačerov (trasa C), s intervaly každých pět minut. Veškerá občanská vybavenost se nachází v těsné blízkosti budovy. Nájemcům jsou k dispozici četné kavárny, restaurace, supermarket, drogerie či lékárna.

Součást renomovaného business centra

Budova BETA je součástí renomovaného obchodního komplexu BB Centrum. Mnoho úspěšných nadnárodních firem jako UniCredit Bank, Microsoft, O2 Telefonica, ČEZ, GE Money, Marks & Spencer či Goodyear v posledních letech přesunulo svá sídla právě sem.

Reprezentativní prostory podtrhuje excelentní výhled a bezproblémové parkování

Budova BETA byla dokončena v roce 2005 a na osmi podlažích nabízí téměř 20 000 m2 pronajímatelných ploch. Budova disponuje maloobchodními jednotkami situovanými v přízemí a velkou podzemní parkovací plochu. BETA je dobře viditelná z dálnice D1 a z vyšších pater nabízí nájemníkům excelentní výhled. Zmodernizované společné prostory a nově budované atrium dodávají budově na reprezentativnosti.

Další kanceláře v Praze 4

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Pokud tato nabídka neodpovídá vaším představám, prohlédněte si i další budovy k pronájmu v business areálu BB Centra v Praze 4 nebo neváhejte kontaktovat naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním těch ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre