Brumlovka - A

Vyskočilova 1b, Praha MAPA 10,0 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Oblíbená kancelářská lokalita

Obchody, služby, restaurace

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Fitness
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování

Pronájem kanceláří v administrativní lokalitě Brumlovka

Administrativní budova Brumlovka – A je situována v populární kancelářské lokalitě Brumlovka (dříve známé jako BB centrum), na hlavní Vyskočilově ulici. Kanceláře jsou díky svému strategickému umístění velmi snadno dostupné automobilem i pomocí MHD. Autobusová zastávky (Brumlovka, Vyskočilova, Jemnická) se nachází přímo před budovou. Stanice metra Budějovická (trasa C) je vzdálena jen jednu zastávku autobusem nebo 7 minut chůze. Pro zaměstnance je zavedena kyvadlová doprava zdarma. Autobusy jsou označeny logem Brumlovky. Z místa je snadné napojení na dálnici D1 ve směru na Brno a Vídeň. K dispozici je dostatek parkovacích míst v podzemních garážích.

Flexibilita pronajímatelných prostor

Moderní administrativní objekt má vysoký standard řešení všech exteriérů, interiérů i technického vybavení. Půdorys budovy ve tvaru písmene 8 zajišťuje maximální možnou efektivní komunikaci a flexibilitu. Flexibilita pronajímaných prostor je jedním ze základních požadavků nájemců, stejně jako jednoduchost prostor s cílem vytvořit příjemné a reprezentativní pracovní prostředí se zřetelem na vysokou životnost a minimální nutnou údržbu.

Prvotřídní kanceláře

Celková užitná plocha budovy je 21 500 m2. Ve vstupní hale je architektonicky zajímavě řešená recepce z laminátu v kombinaci se světelnou kaskádou v atriu. Právě atrium je velmi zajímavě řešeno díky panoramatickým výtahům. Jižní fasáda s hlavním průčelím je řešena předsazeným skleněným pláštěm a zaručuje vysokou ochranu kancelářských ploch před hlukem a tepelnými úniky.

Další kanceláře v Praze 4

Není Brumlovka – A tím, co hledáte? Podívejte se na další kanceláře k pronájmu v komplexu Brumlovky nebo v celé oblasti Prahy 4.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre