Bankovní dům - Sublease

Na Poříčí 2090/2, Praha MAPA 0,6 - 480,0 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Viditelnost budovy

Žádaná lokalita

Energetická náročnost G

Vybavenost

Výtah
Recepce
Security
5 minut od metra

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
5th floor 700 m2 K dispozici ihned 20,3 EUR/m²/měsíc
6th floor 240 m2 K dispozici ihned 15,0 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří na náměstí Republiky v Praze 1

Bankovní dům je unikátní historickou budovou v centru Prahy 1. Objekt je situován na rohu ulic V Celnici a Na Poříčí na náměstí Republiky. Do místa se snadno dopravíte pomocí několika spojů MHD i osobním automobilem. Stanice metra Náměstí Republiky (trasa B) a několik tramvajových a autobusových zastávek se nachází přímo vedle objektu. V pěší dostupnosti od kanceláří jsou situována také dvě vlaková nádraží – Hlavní nádraží a Masarykovo nádraží. Snadnou automobilovou dostupnost zajišťuje přímé napojení na městský okruh. K dispozici jsou parkovací místa přímo v budově.

Široká nabídka služeb v obchodních domech

Umístění na náměstí Republiky je skvělé díky veškeré občanské vybavenosti a široké nabídce služeb. Obchodní domy Palladium a Kotva nabízí výborné nákupní možnosti, množství restaurací a kaváren, hotelů, poboček bank a mnoho dalšího.

Kanceláře v historické budově s výhledem na Prahu

Bankovní dům je historickou devítipodlažní budovou s dechberoucím výhledem na Prahu. Velkolepé atrium poskytuje prostoru příjemnou atmosféru a spojuje jednotlivé kanceláře. V objektu je centrální recepce a je vybaven otevíratelnými okny, výtahy, připojením k internetu a klimatizací.

Další kanceláře v Praze 1

Nezaujal vás Bankovní dům? Podívejte se na naší další nabídku na Praze 1 nebo nám zanechte váš kontakt a my pro vás najdeme kanceláře dle vašich představ.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre